The Fall بازی‌ رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز است

۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۵۹

کاربران فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) به زودی می‌توانند به صورت رایگان به تجربه‌ی عنوان اکشن ماجراجویی دوبعدی The Fall بپردازند. طبق اطلاعات منتشر شده، ساخته‌ی استودیوی اور د مون (Over The Moon) از هفته‌ی آینده یعنی ۲۸ اسفند (۱۸ مارس) جایگزین عنوان Surviving Mars خواهد شد.

همچنین باید یادآوری کنیم که بازی Surviving Mars، عنوانی در سبک ساخت و ساز شهر که در مریخ جریان دارد، از امروز تا هفته‌ی آینده رایگان خواهد بود. شاید جالب باشد بدانید که Surviving Mars توسط استودیوی همیمونت گیمز (Haemimont Games) یعنی توسعه‌دهندگان برخی از نسخه‌های Tropico ساخته شده است. قیمت این بازی به طور معمول ۲۶/۹۹ پوند است، اما شما یک هفته زمان دارید تا این عنوان را به صورت رایگان به فهرست بازی‌های خود اضافه کنید.

شرکت اپیک گیمز از زمان انتشار فروشگاه خود به طور مرتب هر هفته تعدادی بازی‌ رایگان را در اختیار کاربران خود قرار داده است. برای مثال، این شرکت ۱۰۳ بازی رایگان به ارزش ۲/۴۰۷ دلار را سال گذشت بر روی فروشگاه خود عرضه کرد. طبق آمار منتشر شده از سوی اپیک گیمز، بازی‌بازان در سال گذشته بیش از ۷۴۹ میلیون بازی رایگان را دریافت کردند.

3
1
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید