بتسدا: پیوستن ما به مایکروسافت تاثیری بر روی ساخت Deathloop نداشته است

۲۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶

چند روز قبل سرانجام شرکت بتسدا (Bethesda) در معامله‌ای به ارزش ۷٫۵ میلیارد دلار به صورت رسمی به زیرمجموعه‌ی مایکروسافت اضافه شد. برخی از عناوین شرکت بتسدا، شامل بازی‌های Deathloop و GhostWire: Tokyo به مدت یک سال در انحصار کنسولی پلی‌استیشن ۵ هستند. مایکروسافت پیش‌تر این اطمینان را داده بود که علی‌رغم خرید بتسدا، به این قراردادهای انحصاری پایبند خواهد بود. در همین راستا، بتسدا بار دیگر این موضوع را تایید کرده است.

طبق گزارش GameInformer، بتسدا در بیانیه‌ی اخیر خود اعلام کرده است که قرارداد آن‌ها با مایکروسافت تاثیری بر عنوان اکشن اول شخص Deathloop نخواهد داشت و همچنان یک عنوان انحصاری زمانی کنسولی برای پلی‌استیشن ۵ محسوب می‌شود. سخنگوی بتسدا در این باره گفت:

این قرارداد بر توسعه‌ی روزمره‌ی بازی Deathloop که برای پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی در دست ساخت قرار دارد، تاثیری نخواهد گذاشت.

بازی Deathloop، ساخته‌ی جدید استودیوی آرکین (Arkane)، در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۲۱ مه ۲۰۲۱) برای پلی‌استیشن ۵ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. پیش‌تر نیز تایید شده بود که این بازی به مدت یک سال در انحصار کنسولی پلی‌استیشن ۵ خواهد بود.

16
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید