نقشه‌ی Verdansk به زودی از بازی Call of Duty: Warzone حذف خواهد شد

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۵

یکی از اعضای تیم سازنده‌ی بازی Call of Duty: Warzone امروز در خبر جدیدی اعلام کرد که نقشه‌ی Verdansk در آینده‌ای نزدیک از این اثر حذف خواهد شد. ظاهرا قرار است محتویات دیگری جایگزین این نقشه شود.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های متنوعی از سری Call of Duty بر روی پلتفرم‌های گوناگون در دسترس قرار گرفته که اکثر آن‌ها با استقبال خوب بازی‌بازان همراه بوده است. شما در این فرنچایز با ژانر تیراندازی اول شخص باید هدایت کاراکترهای مختلفی را به دست گرفته و ماموریت‌های هیجان‌انگیز بی‌شماری را طی کنید. یکی از این نسخه‌ها Call of Duty: Warzone نام دارد که در گذشته به دست هواداران این سری رسید و خیلی زود رضایت افراد را به خود جلب کرد. تیم سازنده نیز توانست از راه توسعه‌ی این نسخه به فروش بسیار خوبی دست پیدا کند. از دلایل محبوبیت این نسخه هم باید به تنوع در ماموریت‌ها و همچنین سریع‌ بودن گیم‌پلی آن اشاره داشت. یکی از جالب‌ترین حالت‌ها نیز بخش بتل رویال آن است که در حال حاضر عده‌ی فراوانی از بازی‌بازان مشغول تجربه‌ی آن هستند. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این فرنچایز و یا سبک ذکر شده هستید، Call of Duty: Warzone را به هیچ عنوان از دست ندهید. بد نیست بدانید که دو استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و نشر آن را به عهده داشته‌اند.

بازی Call of Duty: Warzone از نقشه‌های گوناگونی نیز تشکیل شده است و هر چند وقت یک بار نیز به شمار آن اضافه می‌شود. حال امروز مصاحبه‌ای با یکی از اعضای تیم سازنده‌ی این عنوان صورت گرفت و در جریان آن آگاه شدیم که قرار است نقشه‌ای از این بازی با نام Verdansk برای همیشه از دسترس خارج شود. علت این کار از سوی سازندگان هنوز مشخص نیست اما می‌توان آن را استقبال نسبتا کم بازی‌بازان از این نقشه به حساب آورد. البته این خبر هنوز به صورت رسمی منتشر نشده است و قرار است طی روزهای آینده به دست هواداران برسد. این طور که به نظر می‌رسد، سازندگان می‌خواهند با آغاز یک رویداد تازه، نقشه یا نقشه‌های دیگری را جایگزین Verdansk کنند. هنوز هیچ اطلاعی در مورد این رویداد مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی سازنده و ناشر باشیم.

دو شرکت گفته شده برای آینده‌ی بازی Call of Duty: Warzone برنامه‌هایی دارند و باید دید که تا چه حدی در پیاده‌سازی این برنامه‌ها به موفقیت خواهند رسید. این اثر هم‌اکنون بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار دارد. به محض انتشار اخبار بیشتر پیرامون فرنچایز مذکور و به خصوص این نسخه، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

6
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید