Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy در فروشگاه مایکروسافت لیست شد

۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳

به‌تازگی در فروشگاه مایکروسافت عنوان Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy لیست شده است. گفته می‌شود این کالکشن شامل سه‌گانه‌ی اخیر این مجموعه یعنی بازی‌های Rise of the Tomb Raider، Tomb Raider و Shadow of the Tomb Raider خواهد بود.

طبق اطلاعات منتشر شده در فروشگاه مایکروسافت، Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ (۱۸ مارس ۲۰۲۱) منتشر خواهد شد. همچنین همه‌ی بسته‌های الحاقی سه بازی  Tomb Raider: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration و  Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition در یک کالکشن موجود خواهند بود. البته پلتفرم‌های مقصد آن هنوز مشخص نشده است. اگرچه طبق فهرست منتشر شده اشاره‌ای به ارتقای نسل بعدی نشده است، اما ویژگی‌هایی شامل HDR و ۴K و همچنین حالت‌های چندنفره و Co-Op نیز در این مجموعه قرار خواهد داشت. انتظار می‌رود در طی روزهای آینده این باندل به صورت رسمی معرفی شود.

در حالی که هنوز خبری از نسخه‌ی جدید Tomb Raider نیست، اما در سال جاری میلادی قرار است یک بازی رایگان از این مجموعه برای موبایل منتشر شود. همچنین امسال بیست و پنجمین سالگرد انتشار اولین نسخه از مجموعه‎‌ی Tomb Raider است. اولین نسخه‌ی این مجموعه در سال ۱۹۹۶ منتشر گردید.

29
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید