تصاویر و اطلاعات جدیدی از Final Fantasy VII Remake Intergrade منتشر شد

۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۴

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) اخیراً تصاویر جدیدی را از بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade منتشر کرده است که بخش‌های مختلفی از بازی نظیر محتوای جدید و بهبود کیفیت بصری را به طرفداران نشان می‌دهد.

همان طور که از نسخه‌ی نسل بعدی Final Fantasy VII Remake انتظار می‌رفت، این بازی بر روی پلی‌استیشن ۵ از ویژگی‌هایی مانند امکان تجربه‌ی بازی با نرخ فریم ۶۰، سرعت بارگزاری بالا، نورپردازی بهبود یافته و بافت‌های باکیفیت بهره می‌برد. علاوه بر بهبود‌های فنی، بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade شامل حالت Photo Mode و یک بخش داستانی جدید برای شخصیت Yuffie نیز می‌شود.

اسکوئر انیکس امروز اطلاعات بیشتری را در مورد محتوای جدید Final Fantasy VII Remake Intergrade به اشتراک گذاشت. طبق اطلاعات منتشر شده، بخش داستانی مخصوص Yuffie دارای دو قسمت است. همچنین این شخصیت می‌تواند با استفاده از shuriken، جعبه‌های قرار گرفته در محیط را از بین ببرد. این در حالی است که در زمان مبارزه، Yuffie قادر است تا از فاصله‌ی نزدیک و یا دور به دشمنان آسیب وارد کند.

برای یادآوری باید اعلام کنیم که Final Fantasy VII Remake یکی از عناوین ماه فوریه‌ی پلی‌استیشن پلاس است که از امروز به صورت رایگان در اختیار مشترکین این سرویس قرار خواهد گرفت. البته در نظر داشته باشید که این نسخه‌ی پایه‌ی بازی است و نمی‌توان آن را به صورت رایگانه به Final Fantasy VII Remake Intergrade ارتقا داد. پس اگر تاکنون Final Fantasy VII Remake را تجربه نکرده‌اید، این ماه زمان مناسبی برای بازی کردن این عنوان جذاب است.

بازی Final Fantasy VII Remake Intergrade در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ (۱۰ ژوئن ۲۰۲۱ میلادی) برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

15
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید