گزارش جدیدی از زمان عرضه‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 منتشر شد

۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۶

همان‌طور که می‌دانید، سرانجام شرکت نینتندو در جریان رویداد Nintendo Direct اخیر در مورد بازی مورد انتظار The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 به بیان مطالب اندکی پرداخت.

متاسفانه شرکت نینتندو در این رویداد به جای نشان دادن تریلری از گیم‌پلی این اثر و یا اعلام زمان انتشار آن، تنها به طرفداران اعلام کرد که روند پیشرفت و توسعه‌ی بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 به خوبی پیش می‌رود و علاقه‌مندان برای دریافت اخبار بیشتر در آینده، باید منتظر بمانند.

با این که نسخه‌ی بعدی The Legend of Zelda: Breath of the Wild را می‌توان یکی از مورد انتظارترین عناوین دارندگان کنسول نینتندو سوییچ به شمار آورد اما شرکت نینتندو تاکنون به جز تریلر معرفی آن، هیچ اطلاعات و جزئیاتی از داستان، گیم‌پلی، زمان انتشار و حتی نام واقعی آن را با مخاطبین به اشتراک نگذاشته است. در نهایت مجموعه‌ی این موارد را می‌توان در نتیجه‌ی عدم انتشار این اثر در سال جاری میلادی در نظر گرفت که ممکن است بسیاری از هواداران را ناامید کند.

طبق آخرین گزارش‌های رسیده، یک منبع ناشناس اعلام کرده است که بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 در سال جاری میلادی عرضه نخواهد شد و سکوت معنی‌دار شرکت نینتندو نیز به همین علت است. به گفته‌ی این منبع، دنباله‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild قرار است در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ میلادی در کنار کنسول نینتندو سوییچ پرو عرضه شود تا در نهایت شرکت نینتندو شاهد یک موفقیت دیوانه‌وار و استقبال شگفت‌انگیز از کنسول جدید خود باشد.

در هر صورت باید در نظر داشت که نسخه‌ی بعدی The Legend of Zelda: Breath of the Wild یک بازی به شدت مورد انتظار و بزرگ خواهد بود و هر گونه احتمال مبنی بر عرضه‌ی دیر هنگام آن نیز ممکن است درست باشد؛ به خصوص این که هم‌اکنون شاهد آن هستیم بسیاری از توسعه‌دهندگان به علت مشکلات ناشی از ویروس کرونا با محدودیت و مشکلات زیادی مواجه شده‌اند و تاریخ انتشار بازی‌های مختلف با تاخیر مواجه می‌شوند. با این حال تمامی این اطلاعات در حد شایعه هستند و باید تا اعلام رسمی شرکت نینتندو منتظر اخبار رسمی بمانیم.

15
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید