جیسون شرایر: شواهد نشان می‌دهند که به رونمایی از بازی Elden Ring نزدیک شده‌ایم

۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲

از زمان معرفی بازی Elden Ring در E3 سال گذشته، هواداران استودیوی محبوب فرام‌سافتور مشتاقانه منتظر دریافت جزئیات جدیدی از این بازی بوده‌اند. در این مدت، اطلاعات کمی مانند حیات وحش پویای بازی فاش شده است، اما هنوز شاهد اطلاعات رسمی نبوده‌ایم. در رویداد E3 2019 از بازی Elden Ring رونمایی شد و در جریان کنفرانس مایکروسافت شاهد تریلری سینماتیک از این اثر بودیم. به نظر می‌رسد با جزئیات فاش شده‌ی جدید، در حال نزدیک شدن به رونمایی کامل از این عنوان هستیم.

جیسون شرایر (Jason Schereier)، منبع داخلی مشهور و ویراستار وبسایت بلومبرگ، در توییت جدید خود اعلام کرد که مدارک قوی مبنی بر رونمایی Elden Ring وجود دارد. او در توییت خود گفت:

می‌دانم بسیاری از شما تشنه‌ی اخبار جدید از بازی Elden Ring هستید. من چیز زیادی در این رابطه نمی‌دانم (به جز این که بازی بارها تاخیر خورده است)، اما مدارک قدرتمندی وجود دارد مبنی بر این که خیلی زود از این اثر رونمایی خواهد شد. قرار نیست اتفاقی همانند رمان Winds of Winter رخ دهد.

قبلاََ منابع داخلی مختلفی به تکمیل مراحل توسعه‌ی بازی Elden Ring اشاره کرده بود. بر اساس صحبت‌های فدریکو فُساتی (Federico Fossetti)، ویراستار وب‌سایت مشهور Everyeye.it، مراحل ساخت بازی Elden Ring ماه‌ها پیش به اتمام رسیده است و در حال حاضر تیم توسعه‌دهنده‌ی اثر، فرام‌سافتور، بازی را پولیش و اصلاح می‌کند.

Elden Ring در زمان رونمایی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تایید شد و البته در حال حاضر تاریخ عرضه‌ی دقیقی مشخص نیست. با ورود به نسل بعد این احتمال وجود دارد که بازی برای نسل بعد نیز ساخته شود و یا این که به طور کلی یک اثر کاملاََ نسل بعدی باشد.

29
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید