شخصیت Astra به بازی Valorant اضافه شد

۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۸

استودیوی رایت گیمز (Riot Games) همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز شخصیت تازه‌ای را به بازی Valorant اضافه کرد. بازی‌بازان از امروز قادر هستند تا به انتخاب وی پرداخته و از مهارت‌هایش استفاده نمایند.

Valorant از سری عناوین اول‌شخص و تیراندازی است که اواسط سال ۲۰۲۰ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شد و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. یکی از دلایل محبوبیت این عنوان، محتویات جذابی همچون کاراکترهای زیاد برای انتخاب است. در مجموع پشتیبانی تیم سازنده از این اثر بسیار خوب بوده است و همچنان ادامه دارد. همچنین بازی‌بازان قادر هستند تا به حالت‌های فراوانی هم دسترسی داشته باشند. در بخش اصلی این اثر باید تیمی ۵ نفره را تشکیل داده و با گروه مقابل رقابت سختی داشته باشید. اکثر حالت‌های این عنوان به صورت چندنفره است و تجربه‌ی آن‌ها با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان‌پذیر خواهد بود. پس در صورتی که از علاقه‌مندان ژانرهای گفته شده هستید، Valorant را به هیچ وجه از دست ندهید.

حال امروز کاراکتر قابل بازی دیگری به نام Astra به عنوان Valorant اضافه شد که ظاهر و خصوصیات مخصوص به خود را دارد. بنابراین انتخاب وی کاملا به سلیقه‌ی بازی‌بازان بستگی خواهد داشت. در واقع Astra را باید پانزدهمین شخصیت قابل انتخاب این اثر به حساب آورد که نمی‌تواند آخرین نفر هم باشد؛ چرا که سازندگان هنوز هم برنامه‌هایی برای آینده‌ی این بازی دارند. وی اهل کشور غنا است و در تیراندازی توانایی‌های زیادی دارد.

بازی Valorant در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. رایت گیمز چندی پیش گفته بود که در حال کار برای توسعه‌ی نسخه‌ی کنسولی این عنوان است. البته هنوز هیچ اطلاعاتی نظیر کنسول‌های مقصد و تاریخ دقیق عرضه‌ی آن مشخص نیست اما در صورت دریافت اخبار بیشتر، آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

3
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید