به‌روزرسانی ۱٫۵ بازی Hunt: Showdown منتشر شد

۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶

تیم سازنده‌ی بازی Hunt: Showdown همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز به‌روزرسانی ۱٫۵ این عنوان را در اختیار هواداران قرار داد که محتویات جالبی را هم به آن اضافه می‌کند.

Hunt: Showdown را باید اثری در ژانرهای اکشن و تیراندازی به صورت سوم‌شخص به شمار آورد که ابتدا در سال ۲۰۱۸ میلادی بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی نیز قرار گرفت. خوشبختانه پشتیبانی تیم سازنده در این مدت بسیار خوب بوده و همین قضیه، محبوبیت بازی را بیشتر از قبل کرد. حال بیش از سه میلیون بازی‌باز مشغول تجربه‌ی این عنوان هستند که آمار خوبی به حساب می‌آید. پس در صورتی که شما هم از دوستداران این سبک‌ها هستید، Hunt: Showdown را به هیچ وجه از دست ندهید. بد نیست بدانید که شرکت کرایتک (Crytek) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی توسعه و نشر آن را به عهده داشته است.

چند روز قبل گففته شد که دقیقا سه سال از انتشار بازی Hunt: Showdown و به همین مناسبت، تیم سازنده برنامه‌های زیادی برای جلب رضایت هواداران در سال جاری دارد. حال یکی از این برنامه‌ها پیاده‌سازی شده و به‌روزرسانی ۱٫۵ این اثر به دست طرفداران رسیده است. هدف اصلی سازندگان از عرضه‌ی این به‌روزرسانی، ایجاد تغییراتی در سلاح‌ها و نحوه‌ی تیراندازی این بازی بوده است. بازی‌بازان از امروز قادر هستند تا به سبکی متفاوت در مقایسه با گذشته تیراندازی کرده و از آن لذت ببرند. همچنین سلاح‌های تازه‌ای به این اثر اضافه شده است تا شاهد تنوع بیشتری در این خصوص باشیم.

همان‌‌طور که گفته شد، برنامه‌های کرایتک به همین جا ختم نمی‌شود و باید دید که در آینده چه محتویاتی در این عنوان دیده خواهد شد. بنابراین در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Hunt: Showdown، تیم گیمفا آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهد رساند.

 

 

5
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید