ویدیو: از بازی Crysis 4 رونمایی شد [تیزر اضافه شد]

6 بهمن 1400 - 15:36

با توجه به تصویر منتشر شده توسط صفحه‌ی رسمی Crytek China، به نظر می‌رسد که عنوان Crysis 4 معرفی شده و در دست توسعه قرار دارد.

به‌روزرسانی:

صفحه‌ی رسمی کرایتک در توییتر با انتشار تیزری به طور رسمی از بازی Crysis 4 رونمایی کرد.

متن اصلی:

صفحه‌ی رسمی شعبه‌ی چین استودیوی کرایتک (Crytek) تصویری منتشر کرده است که توسعه‌ی نسخه‌ی چهارم فرنچایز معروف Crysis را تایید می‌کند. در زمان نگارش خبر، این عکس هنوز قابل دسترس بوده و حذف نشده است. با توجه به اظهارات این صفحه به نظر می‌رسد که در آینده جزییات بیشتری در مورد این بازی در اختیار مخاطبین خواهند گرفت.

همان‌طور که می‌دانید، از زمان انتشار آخرین نسخه‌ی سری Crysis یعنی Crysis 3، نه سال می‌گذرد. Crysis 3 برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 3 و ایکس‌باکس 360 عرضه شد و از آن موقع تا به امروز شاهد انتشار نسخه‌های ریمستر‌ شده‌ی Crysis و دو قسمت بعدی آن بودیم. حال به نظر می‌رسد که تیم توسعه دهنده قصد دارد نسخه‌ی چهارم این سری را ساخته و منتشر کند.

Crysis

آپدیت: تریلر رونمایی Crysis 4 منتشر گردید

MEYSAMB300SMR_capcom fanDARKSIRENRezaVito scaletta.vafadarJonah hex (حامی حقوق بز 🗿🐐🐐🐐🐐)masoud pc gamer (doffy edition)Lucciola BalladReza.XM.MTmatrix4221489ChiefPlayStation Studios PS5Butcher of blaviken7.REZA_OXRedgurdMehran.Bamore
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید