Minecraft Dungeons حالا بر روی ایکس‌باکس سری ایکس با حداکثر رزلوشن ۴K و نرخ فریم ۱۲۰ اجرا می‌شود

۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۵

از زمان عرضه‌ی کنسول‌های جدید مایکروسافت، این شرکت تاکنون تعداد زیادی از عناوین فرست پارتی ایکس‌باکس وان را برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس بهینه کرده است. از Halo: The Master Chief Collection و Gears 5 گرفته تا Sea of Thieves ،Forza Horizon 4 و بازی‌های دیگر. حالا نوبت Minecraft Dungeons رسیده است تا به‌روزرسانی جدید را برای ارتقای کیفیت دریافت کند.

به‌روزرسان نسخه‌ی ۱/۸/۰/۰ که جدیدترین به‌روزرسان Minecraft Dungeons محسوب می‌شود، بهبود‌های بصری و فنی متعددی را به بازی اکشن نقش‌آفرینی موژانگ (Mojang) و دابل الون (Double Eleven) اضافه می‌کند. بر روی ایکس‌باکس سری ایکس، این عنوان حالا با حداکثر رزلوشن ۴K و نرخ فریم ۱۲۰ اجرا می‌شود. این در حالی است که بر روی ایکس‌باکس سری اس، شاهد اجرای Minecraft Dungeons با حداکثر رزلوشن ۱۴۴۰P و نرخ فریم ۶۰ هستیم. البته استودیوی موژانگ اعلام کرده است که نرخ فریم و رزلوشن بازی بر روی هر دو کنسول متغیر خواهند بود و در زمان تجربه‌ی بازی به صورت چهار نفره‌ی co-op نیز ممکن است کمی کاهش پیدا کنند.

بازی Minecraft Dungeons هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. سیزن پس دوم ساخته‌ی محبوب موژانگ در ماه دسامبر سال گذشته منتشر شد و محتویات بیشتری نیز برای سال جاری در نظر گرفته‌ شده‌اند.

25
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید