تاریخ انتشار حالت آنلاین رایگان Watch Dogs: Legion اعلام شد

5 اسفند 1399 - 09:30

یوبی‌سافت (Ubisoft) رسماً اعلام کرد که حالت آنلاین بازی Watch Dogs: Legion در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ (۹ مارس ۲۰۲۱ میلادی) از طریق یک به‌روزرسان رایگان در دسترس تمام دارندگان بازی بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن، ایکس‌باکس، گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت.

علاوه بر اعلام تاریخ عرضه‌ی حالت آنلاین رایگان Watch Dogs: Legion، این ناشر فرانسوی یک تریلر از حالت را نیز با طرفداران به اشتراک گذاشت و اطلاعات جدیدی را در مورد آن منتشر کرد.

بخش آنلاین Watch Dogs: Legion شامل ویژگی‌های زیر می‌شود:

  • گشت و گذار آزادانه در دنیای بازی به صورت Co-op که در آن بازی‌بازان می‌توانند با حداکثر سه نفر دیگر همراه شوند و با کمک آن‌ها در لندن به اکتشاف بپردازند، رویداد‌های درون شهر را تجربه کنند، چالش‌ها را انجام دهند و در فعالیت‌های فرعی شرکت کنند.
  • ماموریت‌های جدید Co-op برای دو تا چهار نفر با بهره بردن از مکانیک‌های گیم‌پلی Co-op به بازی‌بازان اجازه می‌دهند تا تیم کامل خود را تشکیل داده و در مکان‌های نمادین لندن با تهدیدات مختلف مبارزه کنند.
  • Leader of the Pack، اولین Tactical Op چهار نفره‌ی Co-op بازی، به شدت نیازمند کار تیمی و همکاری بین اعضا است. این محتوا از پنج ماموریت داستانی متصل به یکدیگر تشکیل شده است که همگی جزو محتویات Endgame هستند و برای بازی‌بازانی ساخته شده‌اند که دنبال چالش هستند.
  • Spiderbot Arena، اولین حالت PvP قابل دسترس، چهار بازی‌باز را به spiderbots‌‌های مسلح مجهز کرده و آن‌ها را در یک مسابقه‌ی free-for-all حالت Deathmatch قرار می‌دهد.

همچنین کسانی که هر فعالیت آنلاینی را انجام دهند نیز XP دریافت خواهند کرد و می‌توانند رتبه خود را ارتقا داده و به دیگری جوایز مانند آیتم‌های ظاهری انحصاری و امتیاز‌های influence points برای استخدام افراد جدید و ارتقای DedSec gadget‌های دسترسی پیدا کنند.

بازی Watch Dogs: Legion هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و پلتفرم‌های گوگل استیدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

دانلود با کیفیت ۴۸۰P | دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

Dk-_-ManmeysambP.morganGoryGhostمعین سلیمانی
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید