حالت زامبی به فصل دوم بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War اضافه می‌شود

1 اسفند 1399 - 20:47
Call Of Duty: Black Ops Cold War

در حالی که شایعات از بازگشت عنوان Call of Duty 2021 به دوران جنگ جهانی دوم خبر می‌دهند، در حال حاضر با اخبار جدیدی از عناوین Call of Duty: Black Ops Cold War و حالت رویال آن، Warzone  روبرو شده‌ایم.

سری بازی‌های Call of Duty همیه از محبوبیت و احترام خاصی در بین بازی‌بازان برخوردار بوده‌اند و همیشه به عنوان عناوین پرفروش صنعت بازی‌های ویدیویی شناخته شده‌اند. با اضافه شدن حالت چند نفره و بتل رویال به این عناوین طرفدران آن‌ها به شدت رشد پیدا کرد ولی به همین منوال انتظارات طرفداران نیز بسیار بیش‌تر از قبل شد. یکی از بزرگترین درخواست‌های طرفداران حالت چندنفره‌ی آخرین نسخه‌ی ای فرنچایز، اضافه شدن حالت زامبی به بخش چند‌نفره‌ی این عنوان است. به نظر می‌رسد که با شروع فصل جدید این بازی، به این خواسته‌ی خود برسید.

فصل دوم بازی بتل رویال Warzone از هفته‌ی آینده شروع خواهد شد و انتظار می‌رفت که جزییاتی از تغییرات جدید این فصل منتشر شود. بالاخره این اتفاق افتاد و  اخباری از جزییات تغییرات فصل جدید این عنوان و تاریخ شروع رسمی آن منتشر شد.

اینطور که مشخص شده است، فصل دوم این بازی از تاریخ ۲۵ فوریه ۲۰۲۱ (پنج شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹) آغاز خواهد شد و امروز بالاخره بعد از کلی شایعه و اخبار متفاوت، اکتیویژن (Activision) صلاح دید که تریلری از گیم پلی فصل جدید این بازی به اشتراک بگذارد. همانطور که همه انتظارش را داشتیم، یک Battle Pass جدید، اپراتورهای تازه، نقشه‌های متنوع، حالات جدید رقابت، killstreaksهای تازه و سلاح‌های جدید به این فصل افزوده خواهد شد.

با این وجود به نظر می‌رسد که بزرگترین تغییر این فصل، اضافه شدن یک حالت زامبی محور جدید با نام Outbreak هست و اینطور که مشاهده می‌شود، قرار است تا به یکی از بزرگترین ماجراجویی‌های زامبی محور بدل شود. در ادامه می‌توانید تریلر و عکس کامل این تغییرات جدید را مشاهده نمایید.

Call Of Duty: Black Ops Cold War

دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P | 720P | 480P

لازم به ذکر است که فصل ۲ این بازی از تاریخ ۲۵ فوریه به صورت رسمی برای تمایمی پلتفم‌ها آغاز می‌شود.

عناوبن Call of Duty: Black Ops Cold War و Warzone هم اکنون بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارند. همچنین در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی عنوان Call of Duty: Black Ops Cold War را به قلم مصطفی زاهدی از اینجا و بررسی بازی Warzone را به قلم محم آریا مقدم از اینجا مشاهده نمایید.

نظر شما درباره‌ی این عناوین چیست؟ به نظرتان حالت زامبی می‌تواند در جذب خاطب موفق باشد؟ با ما به اشتراک بگذارید.

 

meysambهادی صفاییDk-_-Man
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید