فروش نسخه‌های کنسولی بازی Cyberpunk 2077 به کندی پیش می‌رود

27 بهمن 1399 - 03:15

پس از عرضه‌ی ضعیف این عنوان بر روی کنسول‌ها، فروش نسخه‌ی کنسولی بازی Cyberpunk 2077 همچنان رو به کاهش است، زیرا طرفداران به دنبال یافتن سرگرمی در عناوین دیگری هستند.

چند ماه گذشته برای سی‌دی پراجکت رد شرایط خوبی جریان نداشته است. فروش نسخه‌ی کنسولی بازی اصلا خوب نبود و در نتیجه بازی به طور کامل از فروشگاه پلی استیشن حذف و بازپرداخت‌های متعددی انجام گرفت. قیمت سهام این شرکت به طرز چشمگیری کاهش یافت و اخیراً مشخص شد که هکرها اطلاعات ارزشمند شرکت را از جمله کد منابع The Witcher 3 ، Gwent و Cyberpunk 2077 به سرقت برده‌اند. به نظر می‌رسد فروش نسخه‌ی کنسولی بازی به شدت افت کرده است.

Cyberpunk 2077 در طول توسعه خود با تأخیرهای زیادی روبه‌رو شد، اما هنگامی که سرانجام منتشر شد، نسخه های کنسولی فوق العاده پر از اشکال بودند. گزارش NPD از لیست پرفروش ترین عناوین در ژانویه ۲۰۲۱ را در تمام سیستم عامل‌ها، نشان از افت فروش این عنوان دارد. در تصویر زیر ده بازی پرفروش ژانویه ۲۰۲۱ را می‌بینیم و خیلی طول نمی‌کشد که متوجه شوید بازی Cyberpunk 2077 حتی در این لیست نیست. این به این دلیل است که با وجود قرار گرفتن در رتبه دومین بازی پرفروش در دسامبر سال ۲۰۲۰ پس از Call of Duty Black Ops: Cold War ، این ماه در رتبه ۱۸ قرار گرفت.

استودیوی سازنده در حال حاضر برنامه‌های مفصلی را برای رفع مشکلات Cyberpunk 2077 در نظر گرفته است. باید منتظر ماند و دید پس از برطرف کردن مشکلات بازی، آیا تغییری در میزان فروش این عنوان ایجاد خواهد شد یا خیر.

-amirhosein-آرینAli Hassan nejadmeysambDk-_-Man
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید