اطلاعاتی جدید از Call of Duty Ghosts منتشر شد

۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۲:۵۱

مدتی پیش بود که وب سایت Tesco پوستری از بازی Call of Duty: Ghosts منتشر کرد که باعث ایجاد جنجال های فراوانی شد البته در آن موقع هیچ گونه اطلاعاتی از بازی منتشر نشده بود ولی به تازگی Tesco در بروز رسانی که در صفحه ی این بازی داشته اطلاعات جالب و هیجان انگیزی را از این عنوان شوتر اول شخص جنگی منتشر کرده است که از مهم ترین آن ها می توان به ساخت بازی با یک موتور جدید اشاره کرد و این طور که از شواهد پیداست Activision با قسمت بعدی Call of Duty قصد دارد تحول بزرگی  در این سری ایجاد کند. اطلاعات بیشتر را می توانید در ادامه مشاهده فرمایید.

بر طبق اعلام سایت Tesco بازی Call of Duty: Ghosts یک خط داستانی کاملا جدید را روایت خواهد کرد و هیچ گونه ارتباطی نیز با قسمت های قبلی Call of Duty ندارد. این بازی همچنین با یک موتور جدیدی ساخته می شود که گرافیک بسیار چشم گیری را در دو کنول نسل بعدی یعنی  Playstation 4 و Xbox 720 ارایه می دهد.

شما در زیر می توانید متن کامل سایت Tesco را در این مورد مشاهده فرمایید :

 Call of Duty: Ghosts  قسمت بعدی این فرنچاینز است که برای نسل بعدی می باشد که تجربه ای کاملا جدید را در بخش گیم پلی ارائه خواهد داد و با یک داستان کاملا جدید ، ویژگی و بازیگرانی جید ساخته شده است. همه ی این موارد با استفاده از قدرت موتور نسل بعدی و جدید Call of Duty طراحی شده است.

همچنین در آخر گفته شده است که  Call of Duty: Ghosts در تاریخ 14 نوامبر 2013 عرضه خواهد شد و رده بندی سنی +18 خواهد داشت.

تصویری که از سایت tesco در این مورد گرفته شده است :

 

1367155271 call of duty ghosts tesco Call of Duty Ghosts new details revealed

به هر حالاگر این خبر صحت داشته باشد می توان گفت که Call of Duty: Ghosts به مانند انقلابی که  MW 1 بر روی نسل فعلی کنسول ها داشت قصد دارد تا انقلاب جدیدی را این بار در نسل بعدی داشته باشد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید