تصویر جدیدی از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 منتشر شد

20 بهمن 1399 - 23:04

استودیوی نینجا تئوری (Ninja Theory) به‌تازگی تصویر جدیدی از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 را به اشتراک گذاشته است.

تصویر جدید منتشر شده از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2، چهره‌ی شخصیت Senua را به عنوان بخشی از آزمایش نورپردازی سینمایی نشان می‌دهد. به گفته‌ی توسعه‌دهندگان، وقایع این بازی در کشور ایسلند جریان دارد و نسبت به نسخه‌ی اول، تغییراتی در داستان آن اعمال شده است. استودیوی نینجا تئوری برای توسعه‌ی این بازی از موتور Unreal Engine 5 استفاده می‌کند.

نسخه‌ی اول بازی Hellblade توسط یک تیم ۲۰ نفره توسعه یافت. با این حال، تیم توسعه‌دهنده‌ی نسخه‌ی دوم چند برابر شده است. مدتی پیش نیز ملینا یورگنز (Melina Juergens)، بازیگر Senua، تصویری از گریم خود برای این شخصیت را منتشر کرد. در پایان می‌توانید تصویر جدید منتشر شده از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 را مشاهده کنید.

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در تاریخی نامشخص بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. این بازی از زمان عرضه بر روی سرویس Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود. انتظار می‌رود در سال جاری میلادی، اطلاعات بیشتری از این بازی منتشر شود همچنین علاوه بر این بازی، استودیوی نینجا تئوری در حال کار بر روی عنوان Project Mara است.

FanresidentevilSami 227An anonymousAli Hassan nejadScreaming DemonP.morganPlayStation Studios PS5meysambFarzadbdDk-_-ManP.GX.gamergamerWarden EternalEndgameNinja Theory

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید