دموی بازی Monster Hunter Rise رضایت بازی‌بازان را به دنبال داشته است

20 بهمن 1399 - 09:37

این‌طور که به نظر می‌رسد، بازی‌بازان استقبال بی‌نظیری از دموی بازی Monster Hunter Rise داشته‌اند و نسبت به نسخه‌ی اصلی و آینده‌ی این عنوان خوشبین هستند.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های متنوعی از سری Monster Hunter بر روی پلتفرم‌ها در دسترس قرار گرفته که اکثر آن‌ها هم رضایت افراد را در بر داشته است. تازه‌ترین نسخه‌ی مربوط به این سری Monster Hunter Rise نام دارد که در مراحل پایانی ساخت خود به سر می‌برد و هواداران به زودی می‌توانند از آن لذت ببرند. فعلا یک دمو برای این بازی عرضه شده است که امکانات فراوانی را به طرفداران ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، آن‌ها قادر هستند تا از برخی مراحل اصلی و ۱۴ سلاح گوناگون بهره برده و تصمیم‌گیری بهتری در خصوص خرید نسخه‌ی اصلی داشته باشند. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این فرنچایز و یا سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی هستید، Monster Hunter Rise را به هیچ وجه از دست ندهید. چندی پیش هم تصاویر هنری و تریلرهایی از این اثر منتشر شد که برای مشاهده‌ی آن‌ها می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید. قابل ذکر است که شرکت کپ‌کام (Capcom) به صورت هم‌زمان وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده دارد.

ظاهرا نسخه‌ی دموی بازی Monster Hunter Rise فراتر از حد انتظارات بوده است و به همین دلیل، بسیاری از بازی‌بازان از تیم سازنده تشکر کرده‌اند. آن‌ها آینده‌ی درخشانی را برای این بازی متصور هستند و گمان می‌کنند که به یکی از برترین عناوین سال کنسول نینتندو سوییچ تبدیل خواهد شد. در این بین، استقبال از سلاح Longsword در این بازی به شدت بالا بوده و بازی‌بازان در حدود ۲۰ درصد اوقات ترجیح دادند تا از آن استفاده نمایند. البته اگر از طرفداران این فرنچایز باشید، حتما می‌دانید که این سلاح در گذشته و در بازی Monster Hunter 2 که در سال ۲۰۰۶ میلادی عرضه شد، به دست افراد رسیده بود. پس نتیجه می‌گیریم که بازگرداندن این سلاح به این نسخه کاملا منطقی است. به گفته‌ی اکثر افراد، سلاح Longsword قدرت فراوانی به آن‌ها می‌دهد که غیرقابل انکار است. از دیگر سلاح‌های محبوب بازی هم باید به Great Sword و Light Bowgun اشاره داشت.

حال باید منتظر بود و دید که استودیوی سازنده برای بازی Monster Hunter Rise چه برنامه‌هایی خواهد داشت. این عنوان قرار است در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ (۲۶ مارس ۲۰۲۱ میلادی) به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. در صورت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون این نسخه، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

meysamb(MANI(yas fan
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید