تصاویر هنری و ویدیوهای کوتاه جدیدی از بازی Monster Hunter Rise منتشر شد

6 بهمن 1399 - 18:51

شرکت کپکام (Capcom) اخیراً تصاویر هنری و ویدیوهای متعددی از شخصیت‌ها، هیولا‌ها و موارد دیگر بازی آینده‌ی این شرکت یعنی Monster Hunter Rise را منتشر کرد.

هم‌اکنون، کمتر از دو ماه دیگر تا تاریخ انتشار بازی Monster Hunter Rise فرصت باقی‌مانده و طبیعتاً شرکت کپکام در تلاش است تا با انتشار ویدیوها، تصاویر و جزئیات بیشتری از این بازی، شور و اشتیاق طرفداران آن را تا حد ممکن بالا ببرد. به دنبال این موضوع، این شرکت اخیراً چند ویدیوی کوتاه به همراه چند تصویر از شخصیت‌های این بازی، هیولاها و موارد دیگری از آن را منتشر کرد که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم انداخت.

همچنین، طی هفته‌ی گذشته شرکت کپکام موارد مختلفی از این بازی را در حساب رسمی خود در توییتر و یوتیوب به اشتراک گذاشت که از جمله آن‌ها می‌توان به نقش شخصیت‌های موجود در تصاویر مفهومی فوق اشاره نمود. در این تصاویر شاهد شخصیت‌هایی با نام مینوتو ()، هوجو () و یک دختر بچه با نام کومیتسو هستیم که قصد دارد تا شخصیت اصلی بازی را در طول تجربه‌ی این عنوان همراهی کند. البته لازم به ذکر است که نقش این شخصیت‌ها در بازی هنوز مشخص نشده است.

علاوه براین، چندین ویدیوی کوتاه در کانال یوتیوب کپکام منتشر شد که شخصیت اصلی بازی و همراهانش را در حین مبارزه با هیولاها و دشمنان خود نشان می‌دهد که در ادامه می‌توانید نگاهی به برخی از آن‌ها نیز بیندازید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰  |  دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰ دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰  |  دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰ دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰

بازی Monster Hunter Rise، در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۰ برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

meysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید