بازی‌بازان از تمرکز قرار گرفته بر روی خرید‌های درون برنامه‌ای Assassin’s Creed Valhalla راضی نیستند

۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۴
Valhalla

اخیراً جامعه‌ی بازی‌بازان Assassin’s Creed Valhalla در انجمن ردیت از تمرکز یوبی‌سافت (Ubisoft) بر روی خرید‌های درون برنامه‌ای بازی انتقاد کرده‌اند. این بازی‌بازان معتقد هستند که یوبی‌سافت به جای بهینه کردن بازی و رفع باگ‌های آن، ترجیح داده است زره‌های جدیدی را به فروشگاه اضافه کند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla یک عنوان بسیار موفق برای یوبی‌سافت بود که علاوه بر فروش بالا، نقد‌ها و نمرات خوبی را نیز از منتقدین دریافت کرد. با این حال، همانند هر بازی دیگری، جدیدترین نسخه‌ی Assassin’s Creed نیز بدون نقص نیست و از مشکلاتی مانند باگ‌های آزار دهنده رنج می‌برد. اگرچه توسعه دهندگان تاکنون تعدادی از این مشکلات را رفع کرده‌اند، اما بازی‌بازان همچنان در حال گزارش باگ‌های بیشتر و خواهان اضافه شدن ویژگی‌های جدید هستند.

حال در این فاصله که طرفداران منتظر انتشار به‌روزرسانی از سوی توسعه دهندگان هستند، یوبی‌سافت تعداد زیادی آیتم‌ جدید را به فروشگاه بازی اضافه کرده است. این‌ها شامل مواردی مانند بسته‌های شخصیت، بسته‌های settlement و آیتم‌های ظاهری naval می‌شوند که در عین زیبا و جذاب بودن، دارای قیمت‌ بالایی هستند. نکته‌ی جالب این است که حالا نیمی از زره‌های درون بازی تنها در انحصار خریداران این آیتم‌های گران قرار دارد. حتی ظاهراً برخی از این زره‌ها می‌توانند بر روی گیم‌پلی نیز تاثیر بگذارند.

Assassin's Creed Valhalla

تصویری از فروشگاه Assassin’s Creed Valhalla

این موضوع سبب شده است تا برخی از بازی‌بازان قانع شوند که یوبی‌سافت به جای بهبود بازی و رفع مشکلات آن، در حال به‌روزرسانی فروشگاه و فروش آیتم‌های گران قیمت به طرفداران است. گروهی دیگر معتقد هستند که اگر Assassin’s Creed Valhalla عنوانی پولیش شده و بدون باگ و دارای ویژگی‌های محبوب و پرتقاضایی مانند Transmog و New Game Plus بود، بازی‌بازان با به‌روزر شدن فروشگاه بازی مشکلی نداشتند. از طرف دیگر، باید یادآور شویم که هر دو ویژگی‌ گفته شده در عنوان قبلی سری وجود داشته‌اند.

در نهایت، یک کاربر به مشکل ماموریت In the Absence of an Ealdorman اشاره کرد و توضیحات داد که با وجود گذشت بیش از دو ماه، یوبی‌سافت هنوز این مشکل را رفع نکرده است و این شخص نمی‌تواند ادامه‌ی داستان بازی را تجربه کند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla هم‌اکنون بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا در دسترس قرار دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی را از این نشانی مطالعه کنید.

15
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید