شایعه: بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 امسال منتشر خواهد شد

۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۴

طبق اطلاعات فاش شده توسط یک خرده فروشی اتریشی، ظاهراً بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 زودتر از چیزی که مردم انتظار دارند، منتشر خواهد شد.

از زمان عرضه‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild تا به امروز، اثر تحسین شده‌ی نینتندو منبع الهام عناوین مختلفی بوده است و احتمالاً در آینده نیز بر روی بازی‌ها تاثیر خواهد گذاشت. به همین خاطر، منطقی است که دنباله‌ی این عنوان نیز یکی از مورد انتظارترین بازی‌های طرفداران باشد. نینتندو در سال ۲۰۱۹ رسماً نسخه‌ی بعدی سری The Legend of Zelda را معرفی کرد و قول یک ماجراجویی بزرگ دیگر را به بازی‌بازان داد.

از زمان معرفی بازی در E3 2019، اطلاعات زیادی از این عنوان منتشر نشده است و ما حتی بازه‌ی زمانی انتشار آن را هم نمی‌دانیم. با این حال، یک کاربر توییتر با نام Ezereal پس از بررسی وب‌سایت Gameware، یک خرده فروشی آنلاین اتریشی، متوجه شده است که طبق توضیحات نوشته شده در صفحه‌ی The Legend of Zelda: Breath of the Wild، این بازی در سه ماهه‌ی دوم سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد.

مثل همیشه بهتر است این موضوع را تنها در حد یک شایعه در نظر بگیرید. اگرچه ممکن است خرده فروشی‌ها از تاریخ انتشار بازی‌ها باخبر باشند، اما اگر The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 قرار بود به این زودی عرضه شود، نینتندو تاریخ آن را تاکنون اعلام کرده بود.

با این حال، The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 یک دنباله‌ی مستقیم است که از تکنولوژی‌ها و ابزار ساخته شده برای نسخه‌ی اول بهره می‌برد. همچنین تایید شده است که این بازی در همان دنیای نسخه‌ی قبل جریان دارد. پس بعید نیست که روند توسعه‌ی آن سریع‌تر بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild باشد. به هر حال، این بازی یکی از بزرگ‌ترین عناوین نینتندو محسوب می‌شود و انتظار می‌رود که این شرکت تمام تمرکز خود را بر روی آن قرار دهد.

نظر شما چیست؟ آیا The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 امسال عرضه خواهد شد؟

7
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید