استودیوی اسمایل‌گیت بارسلونا در حال ساخت یک بازی تیراندازی اول شخص جهان باز است

8 بهمن 1399 - 21:14

این طور که به نظر می‌رسد، استودیوی تازه تاسیس شده‌ی شرکت اسمایل‌گیت (Smilegate)، ناشر و توسعه دهنده‌ی عنوان CrossfireX، مشغول ساخت یک بازی اول شخص تیراندازی جهان باز با موتور آنریل انجین (Unreal Engine) است.

شرکت کره‌ای اسمایل‌گیت که قرار است امسال بازی جدید CrossfireX از استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) را برای پلتفرم‌های مایکروسافت عرضه کند، مشغول کار بر روی یک عنوان جهان باز AAA است که در استودیوی اسمایل‌گیت بارسلونا مراحل ساخت را طی می‌کند. حال به لطف آگهی‌های استخدامی منتشر شده بر روی وب‌سایت رسمی این استودیو، مشخص شده که بازی این توسعه دهنده یک عنوان تیراندازی اول شخص جهان باز است.

در بخش مربوط به وظایف مدیر ارشد پروژه نوشته شده است که اسمایل‌گیت بارسلونا به دنبال استخدام «یک مدیر پروژه‌ی باتجربه برای استودیوی بارسلونا است تا به ساخت یک آی‌پی جدید اول شخص تیراندازی جهان باز کمک کند.» این آگهی تایید می‌کند که بازی جهان باز این استودیوی یک عنوان اول شخص تیراندازی است.

Smilegate

از طرف دیگر، در قسمت وظایف برنامه نویس ارشد موتور نیز به «درک قوی از آنریل انجین و نحوه‌ی گسترش آن» نیز اشاره شده است. در بخش دیگری از آگهای‌های منتشر شده بر روی وب‌سایت، نوشته شده است که متقاضیان باید بر روی «مکان‌های معنادار و الهام بخشی کار کنند که بازی‌بازان را به گشت و گذار تشویق کنند» و در «فضا‌های نبرد و معیار‌های استفاده شده در ساخت پویای فضاهای نبرد درگیر کننده تعادل داشته باشند.»

در نهایت، بازی جدید اسمایل‌گیت بارسلونا قرار است «ترکیبی از بهترین سیستم نبرد و فضا‌های قابل اکتشاف برای خلق یک دنیای زنده و سرشار از فرصت‌هایی که بازی‌باز را غوطه‌ور کنند»، باشد.

Y.RmeysambfarshadxT800
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید