اسمایل‌گیت استودیوی جدیدی را با هدف ساخت عناوین AAA جهان باز در بارسلونا افتتاح کرد

۲۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰

شرکت کره‌ای اسمایل‌گیت (Smilegate) به تازگی از استودیوی جدید خود در شهر بارسلونا رونمایی کرده که با هدف ساخت بازی‌های AAA جهان باز برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی تاسیس شده است. این استودیو هم‌‌اکنون بیش از بیست توسعه دهنده دارد و در حال جذب نیرو برای ساخت یک بازی جهان باز است.

آقای یونگیل کیم (Yongil Kim)، مدیر ارشد اجرایی اسمایل‌گیت بارسلونا، در طی بیانیه‌ای اعلام کرد:

از آن‌جایی که بازی‌های جهان باز همچنان به تسلط خود برروی صنعت بازی‌های ویدئویی ادامه خواهند داد، ما در موقعیت مناسبی قرار داریم تا با کمک افراد بااستعداد سراسر جهان به تجریبات تیم خود اضافه کرده و حالا آماده هستیم تا یک تجربه‌ی AAA را در استودیوی جدید خود در بارسلونا خلق کنیم. فرهنگ جوان پرانرژی بارسلونا که به عنوان پس زمینه‌ی یک دنیای تاریخی زیبا و قدیمی محسوب می‌شود، یک ترکیب قدرتمند و الهام بخش است. این شهر با زیرساخت قدرتمند و کیفیت بالای زندگی از خلاقیت استقبال کرده و از صنعت‌های تکنولوژی مانند کسب و کار ما پشتیبانی می‌کند.

این اولین استودیوی بزرگی است که اسمایل‌گیت در غرب افتتاح کرده است. این شرکت کره‌ای که مقر اصلی آن در شهر سئول قرار دارد، بیشتر از هر چیز به خاطر بازی تیراندازی به شدت محبوب Crossfire شهرت دارد؛ عنوانی که هم‌اکنون در سراسر جهان بیش از یک میلیارد بازی‌باز برروی رایانه‌های شخصی دارد و به زودی نیز یک فیلم از آن ساخته خواهد شد.

از طرف دیگر، نسخه‌ی کنسولی این عنوان نیز با نام CrossfireX که اخیراً برروی کنسول اکس‌باکس وان وارد فاز بتای عمومی شده، قرار است در سال جاری در کنار یک بخش کمپین تک‌نفره که توسط استودیوی رمدی اینترتینمنت (Remedy Entertainment) طراحی شده، عرضه شود.

در نهایت باید اشاره کنیم که اسمایل‌گیت در تلاش است تا بازی اکشن MMORPG خود یعنی Lost Ark را نیز به صورت جهانی عرضه کند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید