تصاویری هنری از مدل اولیه‌ی شخصیت جانی سیلورهند منتشر شد

۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۵

سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) به تازگی تصاویر هنری جدیدی از مدل اولیه‌ی شخصیت جانی سیلورهند (Johnny Silverhand) در بازی Cyberpunk 2077 را به اشتراک گذاشته است.

جانی سیلورهند از جمله‌ شخصیت‌های مهم و اصلی بازی Cyberpunk 2077 محسوب می‌شود که کیانو ریوز (Keanu Reeves) در آن ایفای نقش کرده است. به تازگی Lea Leonowicz، طراح ارشد تصاویر هنری این بازی از استودیوی سی‌دی پراجکت رد، تصاویری از مدل‌های اولیه‌ی این شخصیت، پیش از آن که کیانو ریوز انتخاب شود، منتشر کرده است که می‌توانید در قسمت زیر مشاهده کنید.

حتی با عدم حضور کیانو ریوز، این تصاویر هنری اولیه بسیار زیبا و جذاب به نظر می‌رسند. بازی Cyberpunk 2077 در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. نسخه‌های نسل نهمی این بازی در سال جاری میلادی منتشر خواهد شد. همچنین به‌ تازگی به‌روزرسان جدیدی از این عنوان منتشر شده است که اطلاعات مربوط به آن را می‌توانید از طریق این لینک مطالعه بفرمایید. این اثر با وجود مشکلات مختلف توانسته است بزرگ‌ترین عرضه‌ی دیجیتالی تاریخ را به خود اختصاص دهد.

16
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید