تریلری از شخصیت Meitenkun در بازی The King of Fighters XV منتشر شد

2 بهمن 1399 - 10:44

استودیوی اس‌ان‌کی (SNK) که این روزها اطلاعات و اخبار زیادی را پیرامون بازی The King of Fighters XV در دسترس قرار می‌دهد، امروز هم ویدئوی یکی از کاراکترهای آن را عرضه کرد که هواداران نباید آن را از دست بدهند.

همان‌طور که اطلاع دارید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از سری The King of Fighters در دسترس قرار گرفته که هر یک جذابیت‌های خاص خود را داشته است. جدیدترین نسخه‌ی این سری The King of Fighters XV نام دارد که به تازگی از سوی شرکت اس‌ان‌کی معرفی شده است و طرفداران زیادی هم به آن امیدوار هستند. این استودیو سعی دارد تا با انتشار اخبار و جئیات از گیم‌پلی و شخصیت‌های این نسخه، بازی‌بازان را بیش از پیش برای تجربه‌ی آن مشتاق کند. چندی پیش هم گفته شد که این عنوان در سال ۲۰۲۱ میلادی منتشر خواهد شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده نمایید.

حال یکی از کاراکترهای قابل بازی عنوان The King of Fighters XV با نام Meitenkun معرفی شده است که قدرت فراوانی هم دارد. ظاهر و توانایی‌های این شخصیت نسبت به دیگر افراد متفاوت است و بنابراین انتخاب او کاملا به سلیقه‌ی بازی‌بازان بستگی خواهد داشت. صداگذاری وی نیز به عهده‌ی سیرا ریو (Seira Ryu) بوده است. در پایان برای آشنایی بیشتر با این کاراکتر می‌توانید تریلری در این خصوص را تماشا و دانلود کنید.

متاسفانه هنوز اطلاعات دیگری همچون پلتفرم‌های مقصد و تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی The King of Fighters XV مشخص نیست و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی سازندگان باشیم. پس در صورت انتشار اخبار بیشتر، تیم گیمفا آن‌ها را با شما عزیزان به اشتراک خواهد گذاشت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

meysamb
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید