بازی The King of Fighters 15 در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد

19 دی 1399 - 12:28

به تازگی استودیوی اس‌ان‌کی (SNK) به طور تصادفی تعدادی تصویر از بازی The King of Fighters 15 را منتشر کرد و به صورت ناخواسته، اطلاعات مختلفی از جمله زمان عرضه‌ی این اثر را به هواداران اعلام نمود.

اخیرا استودیوی اس‌ان‌کی در کنار بیانیه‌ی مطبوعاتی خود در مورد نسخه‌ی چهاردهم سری مبارزه‌ای The King of Fighters، به اشتباه تصاویری از نسخه‌ی جدید و پانزدهم این مجموعه را منتشر کرد که این تصاویر علاوه بر نمایش برخی شخصیت‌ها و پیشرفت‌های گرافیکی بازی، به زمان عرضه‌ی آن نیز اشاره داشتند. بازی The King of Fighters 15 در ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۷ دی ماه ۱۳۹۹ (۶ ژانویه‌ی ۲۰۲۱ میلادی) عرضه گردد، اما با تاخیر مواجه شد و هنوز تاریخ جدید انتشار آن اعلام نشده است.

در یکی از تصاویر به اشتراک گذاشته شده در بیانیه‌ی مطبوعاتی سازنده، به وضوح آمده است که بازی The King of Fighters 15 در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد؛ اگرچه ماه و روز دقیق در این تصویر اولیه وجود ندارد. این امر معمولاً در مورد فاش شدن تاریخ انتشار بازی‌هایی رخ می‌دهد که هنوز در مراحل پایانی توسعه قرار دارند و سازندگان می‌خواهند تا کامل شدن روند توسعه، تاریخ دقیق انتشار را اعلام نکنند تا در صورت نیاز زمان کافی برای پولیش اثر داشته باشند و بتوانند تبلیغات و بازاریابی خود را طبق برنامه پیش ببرند. حال به نظر می‌رسد بازی The King of Fighters 15 قرار است در اواخر تابستان یا اوایل پاییز منتشر گردد و تا آن زمان، چندین تریلر و نمایش مختلف از این اثر برای هواداران ارائه خواهد شد.

علاوه بر این اطلاعات، تصاویر جذاب دیگری از شخصیت‌های زمان عرضه‌ی بازی The King of Fighters 15 منتشر شده‌ که بعد از مشاهده‌ی آن‌ها می‌توان به راحتی دریافت که برخی ظاهری کاملا جدید و منحصر به فرد پیدا کرده‌اند. البته این تصاویر همگی با برچسبی منتشر شدند که نشان می‌دهد هنوز بازی در حال توسعه بوده و ممکن است در نسخه‌ی نهایی تغییراتی در ظاهر این شخصیت‌ها رخ دهد. البته در این تصاویر تصادفی منتشر شده، علاوه بر شخصیت‌ها می‌توان کیفیت بصری، بافت‌ها، طراحی چهره و محیط‌های مختلف را نیز مشاهده نمود.

با این حال، هنوز برای اظهار نظر در مورد هر جنبه از گیم‌پلی بازی The King of Fighters 15 بسیار زود خواهد بود؛ چرا که تاکنون تریلری از مبارزات این اثر توسط سازنده منتشر نشده است. با توجه به انتشار ناگهانی و تصادفی این تصاویر و اطلاعات، هواداران این مجموعه‌ی فانتزی و مبارزه‌ای می‌توانند نسبت به دریافت اطلاعات و جزئیات زیادی از بازی The King of Fighters 15 در آینده‌ی بسیار نزدیک امیدوار باشند. باید توجه داشت که هنوز اطلاعاتی در مورد پلتفرم‌های مقصد و زمان عرضه‌ی دقیق این اثر از سوی استودیوی سازنده اعلام نشده است.

بهزاد خان
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید