Demon’s Souls Remake به محبوب‌ترین بازی پلی‌استیشن ۵ در کشور ژاپن تبدیل شده است

۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

امروز در خبر تازه‌ای آگاه شدیم که بازی Demon’s Souls Remake تا این لحظه به بهترین بازی پلی‌استیشن ۵ در کشور ژاپن تبدیل شده است. همچنین جدول سایر بازی‌های مهم این کشور نیز در دسترس قرار گرفته است که می‌تواند برای بازی‌بازان جالب توجه باشد.

همان‌طور که اطلاع دارید، بازی Demon’s Souls در گذشته به دست بازی‌بازان رسیده بود و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. پس از انتشار کنسول پلی‌استیشن ۵ و ورود به نسل نهم از عناوین، تیم سازنده‌ی این اثر یعنی شرکت بلوپوینت گیمز (Bluepoint Games) تصمیم گرفت تا نسخه‌ی بازسازی شده‌ی آن را در دسترس قرار دهد که اتفاقا در این راه موفقیت‌های فراوانی کسب کرد. تفاوت‌های بی‌شماری میان این نسخه و نسخه‌ی پیشین مشاهده می‌شود و بازی‌بازان از آن‌ها لذت زیادی می‌برند. بنابراین در صورتی که شما هم از دوستداران این اثر و یا ژانرهای اکشن و نقش‌آفرینی هستید، Demon’s Souls Remake را به هیچ وجه از دست ندهید. قابل ذکر است که شرکت سونی نیز وظیفه‌ی نشر آن را به عهده داشته است.

امروز آماری از برترین بازی‌های پلی‌استیشن ۵ در کشور ژاپن در دسترس قرار گرفت که Demon’s Souls Remake در صدر آن‌ها قرار دارد. این اتفاق به دلیل جذابیت‌های فراوان این بازی جای تعجبی هم ندارد و شاید این اثر تا مدت‌ها به صدرنشینی خود ادامه دهد. این در حالی است که رتبه‌های دوم و سوم به ترتیب به بازی‌های Spider-Man: Miles Morales و Call of Duty Black Ops: Cold War تعلق دارد. حال جالب است بدانید که برترین بازی‌ها و بیشترین دانلودها در کانادا و آمریکا وضعیت کاملا متفاوتی دارد. Call of Duty Black Ops: Cold War در این مناطق رتبه‌ی اول را در دست دارد و پس از آن آثاری همچون Spider-Man: Miles Morales و Assassin`s Creed Valhalla را مشاهده می‌کنیم. در ادامه قادر هستید تا جدول کامل مربوط به این قضیه را مشاهده کنید.

بازی Demon’s Souls Remake نه تنها در کشور ژاپن، بلکه در سایر کشورها نیز به محبوبیت زیادی دست پیدا کرده است و باید دید که آینده‌ی این عنوان به چه صورتی خواهد بود. با توجه به این که در روزها و ماه‌های پیش رو آثار زیادی بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار خواهند گرفت، پیش‌بینی می‌شود که این جدول دچار تغییرات زیادی شود.

بازی Demon’s Souls Remake در حال حاضر بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ قابل تجربه است. در پایان برای آشنایی بیشتر با این نسخه می‌توانید بررسی ویدئویی آن را از طریق این نشانی تماشا و دریافت نمایید.

14
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید