شایعه: Fallout: New Vegas 2 احتمالاً در نیمه‌ی دوم دهه‌ی جاری عرضه خواهد شد

۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲

بدون شک بازی Fallout: New Vegas یکی از بهترین عناوین نقش‌آفرینی تاریخ به شمار می‌رود. این بازی در سال ۲۰۱۰ میلادی منتشر شد و توانست بازی‌بازان بسیاری را به خود جذب نماید. طبق ادعای یک اینسایدر، ساخت Fallout: New Vegas 2 حقیقت دارد و احتمالاً در نیمه‌ی دوم دهه‌ی جاری میلادی منتشر خواهد شد.

از زمانی که خبر خریداری شدن شرکت بتسدا (Bethesda) توسط مایکروسافت منتشر شد، بسیاری از طرفداران مجموعه‌ی Fallout امیدوار هستند که دنباله‌ای برای بازی Fallout: New Vegas ساخته شود. نسخه‌ی New Vegas توسط استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) ساخته شد. آبسیدین جزو زیرمجموعه‌های مایکروسافت به شمار می‌رود و بسیاری از طرفداران Fallout فکر می‌کنند که این یک فرصت مناسب برای همکاری دوباره‌ی این استودیو با شرکت بتسدا باشد.

به تازگی تایلر مک‌ویکر (Tyler McVicker) که یکی از اینسایدرهای معتبر صنعت بازی محسوب می‌شود و در کانال یوتیوب Valve News Network نیز فعالیت می‌کند، در توییتر خود گفت که انتظار می‌رود بازی Fallout: New Vegas 2 در اواخر نیمه‌ی دوم دهه‌ی جاری عرضه شود. این اینسایدر پیش‌تر اطلاعات درستی از بازی‌های شرکت ولو (Valve) و از جمله بازی Half-Life Alyx منتشر کرده بود.

وی در این خصوص اظهار داشت:

انتظار دارم بازی Fallout: New Vegas 2 در نیمه‌ی دوم دهه‌ی جاری عرضه شود. همچنین انتظار می‌رود بازی The Elder Scrolls VI بین سال‌های ۲۰۲۶ تا ۲۰۲۷ منتشر شود. من انتظار دارم عرضه‌ی Fallout 5 در اوایل دهه‌ی ۲۰۳۰ ببینم. Starfield نیز عنوان بعدی است که به یک الی دو سال دیگر کار نیاز دارد.

هیچ یک از این اطلاعات ارائه شده تاکنون به صورت رسمی تایید نشده‌اند؛ بنابراین فعلاً جزو شایعات محسوب می‌شوند. با این حال، تایلر مک‌ویکر به عنوان یک اینسایدر مشهور، احتمالاً به منابع معتبری در این خصوص دسترسی دارد و معرفی و عرضه‌ی Fallout: New Vegas 2 بعید به نظر نمی‌رسد. در هر صورت، ساخت دنباله‌ی این بازی خبر خوشحال‌کننده‌ای برای طرفداران Fallout خواهد بود.

30
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید