تاریخ انتشار بازی New Pokemon Snap مشخص شد

27 دی 1399 - 23:14

در جدیدترین اخبار، تاریخ انتشار بازی New Pokemon Snap معرفی شد که کاملاً با زمان بیست و پنجمین سالگرد سری Pokemon مطابقت دارد.

در قالب خبری کاملا غافلگیر کننده، برای جشن ۲۵ سالگی این بازی عنوانی برای انتشار در سال ۲۰۲۱ معرفی شده است. در اطلاعیه‌ای که به‌نظر می‌رسید که هیچ جا رونمایی نشده است، بازی New Pokemon Snap، عنوانی با مضمون عکاسی، به‌طور ناگهانی برای انتشار بر روی کنسول نینتندو سوییچ معرفی شد. هنگامی که این شرکت برای اولین بار اعلام کرد که به دنبال ساخت دنباله‌ی جدید برای عنوان قدیمی Pokemon Snap در نینتندو ۶۴ است، طرفداران در سال ۲۰۲۰ کاملاً هیجان زده شدند. Pokemon Snap کاملا متفاوت از سبک عناوین استاندارد Pokemon است.

این بازی، بازی‌بازان را به یک سفر در مناطق مختلف می‌برد. آن‌ها می‌توانند عکس‌های Pokemon مورد علاقه‌ی خود را در مناطق طبیعی بگیرند. در حال حاضر، New Pokemon Snap بازی‌بازان جدید و قدیمی را در سفری همراهی می‌کند. در یک پست تعجب آور توییتر، عنوان جدید سری Pokemon معرفی شد و بازی New Pokemon Snap در تاریخ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۳۰ آوریل سال ۲۰۲۱) بر روی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

این اعلامیه با یک تریلر کاملا جدید ارائه شد که منطقه‌ای به نام لنتال را به‌نمایش گذاشت. این منطقه دارای چندین جزیره خواهد بود که محیط متمایزی دارند. از سواحل شنی گرفته تا جنگل‌های سرسبز. این امر باعث می‌شود تا بازی‌بازان بتوانند به گشت و گذار در این دنیا بپردازند. اگرچه چیز زیادی در مورد روایت اصلی بازی فاش نشده است. در این ویدیو تعداد زیادی از Pokemon را می‌بینیم که بازی‌بازان هنگام عبور از منطقه‌ی Lental در NEO-ONE، سوار بر سافاری خود، با آن‌ها روبه‌رو می‌شوند. در ادامه می‌توانید ویدیو مربوط به این بازی را مشاهده کنید.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

 طبق اعلامیه‌ی وب‌سایت رسمی بازی، بازی‌بازان فراخوانده شده‌اند تا پدیده‌ی Illumina را بررسی کنند. رویدادی منحصربه‌فرد که باعث می‌شود اکتشافات مهمی در این دنیا صورت گیرد. به‌نظر می رسد شگفتی اعلام شده در تاریخ انتشار New Pokemon Snap با جشن مربوط ۲۵ سالگی Pokemon، به پایان برسد. بازی Pokemon Snap 10 در تاریخ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۳۰ آوریل سال ۲۰۲۱) بر روی نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید