تریلر لایو اکشن بازی The Medium منتشر شد

۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۹
بازی The Medium

استودیوی بلوبر تیم (Bloober Team) به تازگی تریلر لایو اکشن بازی The Medium را منتشر کرده است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

کمتر از دو هفته‌ی دیگر تا انتشار بازی The Medium باقی مانده و تاکنون اطلاعات مختلفی از این عنوان منتشر شده‌اند. استودیوی بلوبر تیم به تازگی تریلر لایو اکشن این بازی وحشت و بقا را منتشر کرده و شرکت لهستانی Platige Image نیز بر روی آن کار کرده است. آقای توماس باگینسکی (Tomasz Baginski) به عنوان نویسنده و تهیه‌کننده و همچنین آقای پاول ماسلونا (Pawel Maslona) به عنوان کارگردان بر روی این تریلر لایو اکشن کار کرده‌اند.

توماس باگینسکی در خصوص این بازی و تریلر لایو اکشن گفت:

The Medium عنوانی محسوب می‌شود که از یک بخش روایی قوی برخوردار است. مهم‌ترین نکته برای من این بود که درک کنم اصل این داستان چیست و قهرمانان آن چه کسانی هستند. وظیفه‌ی ما این بود تا جایی که ممکن است بر روی جنبه‌ی احساسی داستان تمرکز کنیم. این نمایش قرار است به جای آشکار کردن یک داستان، حال و هوای خاصی را ایجاد کند.

آقای پیوتر بابینو (Piotr Babieno)، مدیر استودیوی بلوبر تیم، در این باره گفت:

The Medium بزرگ‌ترین و بلندپروازانه‌ترین پروژه‌ی ما تا به امروز است. هنگامی که فکر می‌کردیم چه کسی می‌تواند داستان یک تریلر لایو اکشن را برای بازی بنویسد، توماس باگینسکی به سریع‌ترین انتخاب ما تبدیل شد. من شخصاً بسیار خوشحالم که می‌توانیم با همکاری یکدیگر چنین چیزی را بسازیم.

در ادامه می‌توانید تریلر لایو اکشن بازی The Medium را مشاهده و یا دانلود کنید.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P | دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی The Medium در تاریخ ۹ بهمن ۱۳۹۹ (۲۸ ژانویه ۲۰۲۱) بر روی کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین این بازی از روز اول انتشار بر روی سرویس Xbox Game Pass در دسترس خواهد بود.

29
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید