صداپیشه‌ی بازی Final Fantasy XV احتمالاً در یک پروژه‌ی جدید Final Fantasy حضور خواهد داشت

25 دی 1399 - 14:38
بازی Final Fantasy 16

یکی از صداپیشگان محبوب بازی Final Fantasy XV اخیراً در صحبت با طرفداران به احتمال حضور خود در پروژه‌ی آینده‌ی Final Fantasy اشاره کرده است. برای جزئیات بیشتر این خبر با گیمفا همراه باشید.

طرفداران مجموعه‌ی Final Fantasy بی‌صبرانه منتظر اخبار جدیدی از نسخه‌ی ۱۶ و دیگر پروژه‌های جدید مربوط به این فرنچایز هستند. در همین راستا، به تازگی آقای ری چِیس (Ray Chase)، صداپیشه‌ی شخصیت Noctis Lucis Caelum در بازی Final Fantasy XV، از احتمال حضور خود در پروژه‌های جدید این مجموعه صحبت کرده است.

آقای چیس در توییتر ابتدا به یک پروژه‌ی جدید اشاره کرد که در مورد آن بسیار هیجان‌زده است. این گفته‌ی وی موجب شد تا طرفداران در مورد احتمال ساخت یک پروژه‌ی جدید درباره‌ی Final Fantasy فرضیاتی را مطرح کنند. بسیاری از طرفداران اعتقاد دارند که این صداپیشه احتمالاً در بازی Final Fantasy XVI و دنباله‌ی Final Fantasy 7 Remake حضور خواهد داشت.

آقای چیس بلافاصله در پاسخ به طرفداران، حضور خود در نقش Zack در دنباله‌ی Final Fantasy 7 Remake را تکذیب کرد. وی جزئیات بیشتری را در خصوص پروژه‌ی آینده‌ی خود ارائه نداده است. در هر صورت طرفداران امیدوارند که صدای آشنای این شخصیت را در پروژه‌های آینده‌ی Final Fantasy بشنوند.

شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) اخیراً چند علامت تجاری مرتبط با Final Fantasy VII Remake را ثبت کرده است و به نظر می‌رسد پروژه‌هایی فرعی از این عنوان در دست توسعه قرار دارند.

محسن رضوی فرprsmeysamb@alistar
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید