نشان تجاری Ever Crisis و The First Soldier توسط اسکوئر انیکس ثبت شده است

۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
اسکوئر انیکس

به نظر می‌رسد اسکوئر انیکس چند نشان تجاری در ژاپن ثبت کرده که نشان دهنده‌ی فعالیت‌های آینده‌ی این شرکت است.

بعد از ساخت و انتشار Final Fantasy 7 Remake، ممکن است اسکوئر انیکس (Square Enix) به فکر چند اسپین آف (Spin-off) یا داستان فرعی افتاده باشد. این شرکت در تاریخ ۲۷ آذر ۱۳۹۹ (۱۷ دسامبر ۲۰۲۰) دو نشان تجاری برای Ever Crisis و The First Soldier در ژاپن ثبت کرده است. علاوه‌بر این دو، نشان تجاری جدیدی هم برای The Shinra Electric Power Company در تاریخ ۲ دی ۱۳۹۹ (۲۲ دسامبر ۲۰۲۰) ثبت شده.

احتمالا Ever Crisis با Before Crisis: Final Fantasy 7 و Crisis Core: Final Fantasy 7 ارتباط دارد. حداقل کلمه‌ی Crisis در آن‌ها مشترک است. The First Soldier هم ممکن است به Sephiroth مربوط باشد. علت این نتیجه‌گیری هم همکاری او با Shinra در برنامهی موسوم به SOLDIER است. شاید قرار است داستانی از نگاه او درباره‌ی ماجراهای مربوط به این برنامه روایت شود.

اسکوئر انیکس هنوز به داستان فرعی و یا عنوان‌های دیگر در دنیای Final Fantasy 7 اشاره نکرده است. این استودیو فعلا در حال توسعه‌ی قسمت دوم Final Fantasy 7 Remake است. هنوز چیزی از زمان انتشار این بازی نمی‌دانیم. بازی Final Fantasy 7 Remake فعلا به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ در دسترس است.

9
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید