گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

جزئیاتی از بازی Indiana Jones کشف شد

چند روز پیش به‌طور رسمی بازی جدیدی از سری Indiana Jones، توسط بتسدا (Bethesda) معرفی شد. با جزئیات بیشتر همراه گیمفا باشید.

لوکاس‌فیلم (Lucasfilm)، این هفته پس از قرار گرفتن همه‌ی بازی‌های Star Wars در زیر پرچم برند لوکاس‌فیلم گیمز (Lucasfilm Games) و عنوان Star Wars Jedi: Fallen Order با به‌روزرسانی نسل بعدی‌اش، خبرساز شد. پس از آن بتسدا و مشین گیمز (Machine Games) اعلام کردند که در حال کار روی یک بازی بدون عنوان از سری Indiana Jones هستند. هفته‌ی خوبی برای طرفداران لوکاس‌فیلم را شاهد بودیم. در حالی که تریلر دیروز، فقط به معرفی این اثر پرداخت و جزئیات دقیقی ارائه نشد، اما برخی هوادارن نکات دیگری را نیز در این ویدیو مشاهده کردند.

پس از انتشار این تریلر در توییتر، طرفداران به بررسی جزئیات این تریلر پرداختند و خوشبختانه جوردن اولمان، کاربر توییتر توانست سرنخ‌هایی را پیدا کند که ممکن است جزئیاتی از بازی را نشان دهد. وی در این مورد گفت:

پس از مشاهده‌ی دوباره‌ی تریلر، متوجه شدم که این پروژه، بعضی از بخش‌های آن در اکتبر ۱۹۳۷ و در واتیکان جریان دارد. می‌توانید عبادتگاه سیستین را بر روی نقشه مشاهده کنید.

او همچنین نامه‌ای که بر روی ماشین تحریر قرار داشت را نیز بررسی کرد و اولومن اشاره کرد در قسمتی از متن آمده است:

… با تشکر از شما که وقت خود را برای کمک به من صرف کردید … با این درخواست کتبی … من به رم خواهم رسید …

این اطلاعات چیز زیادی در مورد محتوای واقعی ماجراجویی Indiana Jones به ما نمی‌گوید، اما به ما در مورد پیش‌زمینه‌ی داستان اطلاعاتی می‌دهد. سری فیلم‌های Indiana Jones به جریان داشتن در مکان‌های تاریخی شناخته می‌شوند و باید منتظر یک ماجراجویی دیگر از این شخصیت باشیم.

+35
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی