گزارش: مد چندنفره‌ی Big Team Battle 2.0 بازی Halo Infinite جایگزین حالت بتل رویال خواهد شد

23 دی 1399 - 18:49

بر اساس گزارشاتی که به تازگی از سوی منابع نسبتاً معتبر منتشر شده است، به نظر می‌رسد استودیوی ۳۴۳ ایندیستریز (۳۴۳ Industries) در حال اندیشیدن تدابیری برای ایجاد جایگزین مناسب حالت بتل رویال (Battle Royal) در بازی Halo Infinite است. در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به این گزارشات داشته باشیم.

مدتی قبل بود که شایعاتی پیرامون جدیدترین نسخه از مجموعه‌ی Halo منتشر شد منتشر شد مبنی بر آنکه باید منتظر اضافه شدن حالت بتل رویال به بازی Halo Infinite باشیم. اگرچه طولی نکشید که آقای برایان جرارد (Brian Jarrard)، از اعضای ارشد استودیوی ۳۴۳ ایندیستریز این شایعات را به صورت کامل رد کردند.

حال بر اساس جدیدترین گزارشات مطرح شده از سوی منبع نسبتاً معتبر، به نظر می‌رسد استودیوی ۳۴۳ ایندیستریز قصد دارد مد Big Team Battle 2.0 را به عنوان یک حالت عظیم برای نبرد میان بازی‌بازان معرفی کند. مد Big Team Battle را می‌توان یکی از محبوب‌ترین حالت‌های بخش چندنفره‌ی مجموعه‌ی Halo دانست که طرفداران برای اولین بار در بازی Halo 2 آن را مشاهده کردند اگرچه این حالت تنها از ۱۶ بازی‌باز به صورت هم‌زمان پشتیبانی می‌کرد، اما در زمان خود تجربه‌ی وسیعی را در کنار محیط‌های عظیم و وسایل نقلیه‌ی گوناگون برای بازی‌بازان به ارمغان می‌آورد.

Halo Infinite

حال همان‌طور که گفته شد، بر اساس جدیدترین گزارشاتی که به تازگی حساب توییتر Klobrille به اشتراک گذاشته است، ایشان اظهار داشته‌اند که بازی Halo Infinite همان‌طور که توسعه‌دهندگان نیز پیش‌تر اعلام کرده بودند، فاقد بخش بتل رویال خواهد بود؛ با این وجود ایشان بیان کرده‌اند که استودیو‌ی ۳۴۳ ایندیستریز به احتمال بسیار بالا مشغول کار برروی حالت Big Team Battle 2.0 است که علاوه بر ایجاد ابعاد بسیار عظیم نبرد میان سربازان و وسایل نقلیه‌ی هوایی و زمینی، با جهان مجموعه‌ی Halo نیز سازگاری بیشتری دارد.

اگرچه حساب کاربری Klobrille را می‌توان یکی از منابع نسبتاً معتبر در افشا سازی اطلاعات مربوط به فرنچایز‌ Halo دانست، با این حال باید تا تأیید رسمی استودیوی ۳۴۳ ایندیستریز منتظر بمانیم.

بازی Halo Infinite که تا پیش‌ از این قرار بود هم‌زمان با عرضه‌ی کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و اس روانه‌ی بازارهای جهانی شود، هم‌اکنون با حدود یک سال تأخیر و در پاییز سال ۲۰۲۱ برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی شرکت مایکروسافت و همین‌طور رایانه‌های شخصی (از طریق فروش استیم (Steam) و مایکروسافت) منتشر خواهد شد.

meysambMohammadreza7farshadxT800Warden EternalNinja Theory
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید