یک منبع داخلی در مورد شخصیت حذف شده در بازی Super Smash Bros. Ultimate صحبت می‌کند

19 دی 1399 - 12:10

یک منبع داخلی در مورد شخصیت حذف شده از Super Smash Bros. Ultimate صحبت می‌کند، شخصیتی که در نهایت به فهرست مبارزان راه نیافت.

یک منبع معتبر در صنعت بازی‌های ویدیویی اخیراََ جزئیات جدیدی را پیرامون بازی Super Smash Bros. Ultimate، محتوای حذف شده‌ی آن و شخصیتی که قرار بود به بازی اضافه شود صحبت می‌کند. این اطلاعات از سوی ایمران خان (Imran Khan)، ویراستار سابق گیم‌اینفورمر (GameInformer) و میزبان حال حاضر کایندا فانی گیمز (Kinda Funny Games)، منتشر شده است. بخش مهم اطلاعات او مربوط به یکی از محتویات اضافه‌ی اخیر بازی می‌شود که Byleth، شخصیت اصلی Fire Emblem: Three Houses، را به بازی آورد. خان می‌گوید که شخصیت جدید قرار بود طراحی و الگوی مبارزاتش بر اساس یک شخصیت دیگر انجام شود و به گونه‌ای مکمل آن باشد، اما در نهایت آن شخصیت حذف شد. ایمران در ادامه چنین توضیح داد که شخصیتی که در ارتباط با Byleth قرار دارد، در ابتدا قرار بود جزوی از مبارزان ابتدایی اثر باشد، اما این اتفاق رخ نداد و در حال حاضر یک محتوای حذف شده به شمار می‌رود.

متاسفانه منبع یاد شده به طور دقیق به شخصیت جدید اشاره نمی‌کند، اما متذکر می‌شود که پس از یک سری مذاکرات، حضورش در بازی منتفی شد. از طرفی خان شایعه‌های پیرامون اضافه شدن شخصیت Monster Hunter به بازی را رد می‌کند و آن را صحیح نمی‌داند.

همان‌طور که می‌دانید، اطلاعات بالا توسط نینتندو یا منابع رسمی تایید نشده‌اند و تنها گزارش‌هایی از سوی یک منبع داخلی هستند، بنابراین احتمال دارد جزئیات بالا حقیقت نداشته‌ باشند.

آخرین محتوای اضافه‌ی بازی، شخصیت سفیروث (Sephiroth) از عنوان Final Fantasy 7 را به بازی اضافه می‌کند. شما می‌توانید با قیمت ۵٫۹۹ دلار به صورت مستقل این محتوای جدید را خریداری و یا این که به عنوان بخشی از بسته‌ی Fighters Pass Vol 2 آن را دریافت کنید. همچنین پیش‌خرید کردن بسته‌ی مذکور، یک چالش ویژه در رابطه با شخصیت سفیروث را به شما ارائه می‌دهد.

برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید