شایعه: الکترونیک آرتس بازی جدیدی را خواهد ساخت

۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵

شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) امروز پستی را در حساب رسمی خود منتشر کرد که پیام آن چندان واضح نیست. در همین راستا، شایعاتی پیرامون این پست عرضه شده است که برای مشاهده‌ی اطلاعات بیشتر در این خصوص، ما را در ادامه همراهی کنید.

ظاهرا الکترونیک آرتس قصد دارد تا افرادی را برای تیم خود استخدام کرده و کارهای خود را با قدرت بیشتری پیش ببرد. همین قضیه باعث شده است تا بازی‌بازان در خصوص ساخت یک عنوان جدید حدس بزنند. همان‌طور که در جریان هستید، این شرکت تا به حال آثار بی‌نظیری را در اختیار بازی‌بازان قرار داده است و از این نظر، از برترین‌های دنیای بازی‌های ویدئویی به شمار می‌رود. البته این استودیو درصد زیادی از شهرت خود را مدیون تولید عناوین ورزشی و ادامه دادن آن‌ها همچون FIFA و Madden است. در همین راستا، عده‌ی زیادی معتقد هستند که بازی تازه‌ی این تیم ممکن است در ژانر گفته شده باشد.

شرکت الکترونیک آرتس از پتانسیل بالایی برای طراحی و عرضه‌ی بازی‌های مختلف برخوردار است. به کار بردن انواع تکنولوژی‌ها و استفاده از ایده‌های خلاقانه، اعضای این تیم را به افرادی کاملا موفق تبدیل کرده است. برخی بر این باور هستند که این استودیو اثری برای گوشی‌های هوشمند را در دسترس قرار خواهد داد. ضمنا استخدام افراد جدید ممکن است به دلیل پشتیبانی بهتر از عناوین سابق نظیر ساخت بسته‌های الحاقی باشد. حال باید منتظر بود و دید که الکترونیک آرتس چه تصمیماتی در این زمینه خواهد گرفت. چندی پیش هم مطلع شدیم که پتنت این شرکت، کیفیت سیستم Matchmaking را افزایش خواهد داد که برای مطالعه‌ی خبر مربوط به آن می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون شایعات فوق، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید