اپیک گیمز برای دفتر مرکزی جدید خود ۹۵ میلیون دلار هزینه کرده است

۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
اپیک گیمز

اپیک گیمز مرکز خرید Cary Towne Center را که در ایالت کارولینای شمالی قرار دارد، خریداری کرده است و به زودی آن را به دفتر مرکزی جدید خود تبدیل خواهد کرد.
در طی یک اعلامیه‌ی رسمی، سازنده عنوان محبوب و پرطرفدار Fortnite اعلام کرد که قصد دارد تا سال ۲۰۲۴ این مرکز جدید را به مساحت ۹۸۰،۰۰۰ فوت مربع (معادل ۲۹۸۷۰۴ متر مربع)  به عنوان دفتر مرکزی فعالیت‌های خود تبدیل کند. شرکت Epic به مدت بیش از ۲۰ سال است که در ایالت Cary مستقر است. طبق گزارشات‌، Cary Town Centre که حدود ۱۰ دقیقه با مقر اصلی شرکت فاصله دارد، با قیمت چشمگیر ۹۵ میلیون دلار خریداری شد.

توسعه جدید این ساختمان از اواخر سال جاری آغاز می‌شود و شامل ساخت هر دو ساختمان اداری و فضاهای تفریحی است. بر اساس این اعلامیه‌، اپیک در حال کار با مسئولان شهرداری این ایالت برای ایجاد روش‌هایی است تا حضور مردم و فعالیتهای مردمی در این املاک بیشتر و پر رنگ تر شود.

هارولد وینبرشت (Harold Weinbrecht)، شهردار ایالت Cary گفت: ما مشتاقانه منتظر ادامه همکاری و روابط نزدیک با تیم اپیک گیمز هستیم زیرا آنها در حال ایجاد راه‌ها و روش‌های مفهومی تازه‌ای برا همکاری مردم و موثرتر کردن حضور آن‌ها در صنایع هستند و ما افتخار می‌کنیم که در این پیشرفت جدید و البته هیجان‌انگیز با آنها شریک باشیم.

فروشگاه اپیک گیمز در حال حاضر تا ۷ ژانویه (پنج شنبه، ۱۸ دی ۱۳۹۹) عناوین مختلف خود را با تخفیف‌های متنوع و گاها تا ۷۵٪ برای برخی از بازی‌های پرطرفدار ارائه می‌کند.

برخی از این بازی‌ها که تخفیف‌های چشمگیری خورده‌اند شامل، Assassin’s Creed: Valhalla با ۴۱٫۴۹ پوند (۱۷ درصد تخفیف)، Immortals: Fenyx Rising با ۳۳٫۴۹ پوند (۳۳ درصد تخفیف)، Godfall با ۴۲٫۴۹ پوند (۱۵ درصد تخفیف)، Watch Dogs: Legion با ۳۳٫۴۹ پوند (۳۳ درصد)، Star Wars Squadrons با قیمت ۲۰٫۹۹ پوند (تخفیف ۴۰ درصد) و Star Wars Jedi: Fallen Order با قیمت ۲۱٫۹۹ پوند (۶۰ درصد تخفیف) می‌شوند که موقعیت بسیار خوبی است برای آن دسته از بازیبازانی که قصد دارند این عناوین را تجربه نمایند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید