گیفت کارت
گیفت کارت

نینتندو استودیوی Next Level Games را خریداری کرد

۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸

شرکت نینتندو قصد دارد استودیوی نکست لول گیمز (Next Level Games) را به فهرست سازنده‌های فرست-پارتی خود اضافه کند.

شرکت نینتندو در حال خریداری استودیوی کانادایی نکست لول گیمز، سازنده‌ی سری بازی‌های Luigi’s Mansion و Metroid Prime: Federation Force، است و احتمالاََ خبر نهایی شدن این خرید را به زودی خواهیم شنید. رئیس شرکت نینتندو، شونتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa)، خبر این خریداری را در وبسایت رسمی نینتندو منتشر کرد.

بر اساس بیانیه‌ منتشر شده، شرکت نینتندو وارد مذاکره‌ای مبنی بر خریداری تمام و کمال استودیوی نکست لول گیمز شده است و به زودی ۱۰۰ درصد سهام‌های این سازنده از آن نینتندو خواهد شد. همان‌طور که می‌دانید، این استودیو سابقه‌ همکاری طولانی مدت با نینتندو را داشته است و ما شاهد عناوین محبوبی مانند Luigi’s Mansion: Dark Moon و Luigi’s Mansion 3 از سوی آن‌ها بوده‌ایم. تصاحب این استودیو کاملاََ منطقی به نظر می‌رسد و احتمالاََ از این به بعد نینتندو بتواند بهتر از گذشته این سازنده را مدیریت کند.

بر اساس بیانیه‌ی نینتندو، سهامداران این استودیو قصد فروش سهام خود را داشته‌اند و این رویکرد باعث واکنش نینتندو شده است. فوروکاوا در این باره گفت:

تعدادی از سهامداران متوجه شدند که در حال حاضر موقعیت برای فروش سهام مناسب است و تصمیم گرفتند سهام استودیو را به فروش بگذارند. تکمیل این خرید باعث می‌شود استودیو نکست لول گیمز تمامی منابع توسعه بازی‌های خود را در دسترس نینتندو قرار دهد. از این به بعد شاهد ارتباط نزدیک میان آن‌ها و تیم توسعه‌ی نینتندو خواهیم بود. نینتندو انتظار دارد که این خریداری به ارتباط میان آن‌ها و نکست لول گیمز کمک کند و شاهد سرعت بیشتر توسعه‌ی بازی‌ها باشیم.

با نهایی شدن قرارداد، نکست لول گیمز به هفتمین استودیو فرست-پارتی نینتندو تبدیل می‌شود. این تصاحب در تاریخ ۱۱ اسفند (۱ مارس) نهایی خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید