آرون گرینبرگ در پیام تبریک خود به سورپرایزهای ایکس‌باکس در سال جدید اشاره دارد

۱۶ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰

تیم بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت در روزهای پایانی سال ۲۰۲۰ و تعطیلات کریسمس به شدت در فضای مجازی ساکت و بی‌خبر بوده است. حال به تازگی مدیر اجرایی این بخش آقای آرون گرینبرگ (Aaron Greenberg)، در پیامی گرم و صمیمانه به مخاطبان خود سال جدید میلادی را تبریک گفت و آن را سالی پر از هیجان و غافل‌گیری برای بازی‌بازان خواند.

بسیاری از طرفداران به عبارت غافل‌گیری در پیام آقای گرینبرگ اشاره داشتند و آن را نشانه‌ای از معرفی بازی‌های انحصاری و یا خرید استودیوی جدید توسط شرکت مایکروسافت دانستند. برخی دیگر نیز این پیام را در ارتباط با گفته‌ی جرت وست (Jerret West)، مدیر بخش بازی‌های ویدئویی شرکت مایکروسافت مرتبط دانستند که در اوایل ماه دسامبر سال گذشته، به اتفاقات شگفت‌انگیز آینده برای بخش ایکس‌باکس اشاره کرده بود.

متن پیام تبریک آقای گرینبرگ به شرح زیر است:

سال ۲۰۲۱ بر همگی مبارک. امیدوارم تعطیلات خوبی داشته باشید. من از اتفاقات سال پیش رو برای هواداران بخش ایکس‌باکس بسیار هیجان‌زده هستم؛ از رویدادها و معرفی‌های مرتبط با استودیوهای تازه خریداری شده‌ی Bethesda/Zenimax تا عرضه‌ی بازی‌های جدید Psychonauts 2 ،Halo Infinite و بسیاری از غافل‌گیری‌های دیگر. چیزهای زیادی هستند که باید در آینده منتظر آن‌ها باشیم.

به نظر می‌رسد یکی از این اتفاق‌های شگفت‌انگیز با معرفی بازی Microsoft Flight Simulator برای دو کنسول نسل نهمی ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس رخ داده باشد. حال ممکن است اتفاقات دیگر مربوط به خریداری یک استودیوی جدید و یا معرفی بازی‌هایی به مانند Forza Horizon 5 باشد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید