گیفت کارت
گیفت کارت

جزئیات تازه‌ای از بازی Hollow Knight: Silksong منتشر شد

۱۲ دی ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۱
بازی Hallow Knight

مجله‌ی Edge در شماره‌ی اخیرش نگاهی به بازی اکشن و ماجراجویی مورد انتظار Hollow Knight: Silksong داشته است. ماهانه‌ی ۳۵۴ این مجموعه، اطلاعاتی در مورد گیم‌پلی، شخصیت‌ها و دنیای بازی Hollow Knight: Silksong را ارائه می‌دهد.

عنوان Silksong که اولین بار در ماه فوریه ۲۰۱۹ به‌نمایش درآمد، دنباله‌ی بازی اکشن و ماجراجویی توسط توسعه‌دهندگان Hollow Knight، یعنی استودیوی تیم‌چری (TeamCherry) است. عنوانی که براساس ویژگی‌های متروید ساخته شده بود. بازی به‌دلیل نبردهای چالش برانگیز و سبک هنری زیبایش شهرت زیادی دارد. برخلاف نسخه‌ی اصلی، بازی‌بازان کنترل شخصیت اصلی هورنت (Hornet) را از همان ابتدا به‌دست می‌گیرند. در حالی که تریلر جذاب بازی اخیرا منتشر شده، ولی اخبار زیادی از آن به بیرون درز پیدا نکرده است.

به‌نظر می‌رسد که طرفداران این بازی می‌توانند منتظر بسیاری از ویژگی‌های جدید گیم‌پلی باشند. از جمله نکات برجسته‌ی جدید می‌توان به سریع‌تر حرکت کردن هورنت اشاره داشت. دشمنان نیز پیچیده‌تر خواهند بود و ضربات اولیه می‌توانند آسیب جدی به نوار سلامتی او وارد کند. طبق اظهارات تیم توسعه‌دهنده، بازی‌بازان احتمالاً در اکثر مواقع بین مرگ و زندگی در حال جدال هستند. همان‌طور که گفته شد، هدف این است که درجه‌ی سختی بازی مانند نسخه‌ی اولیه باقی بماند.

بازی hallow Knight

Hollow Knight به دلیل ترکیب سبک‌های مترویدوانیا و سولزلایک بسیار محبوب شده و تلاش تیم توسعه‌دهنده برای خلق اتمسفر خارق‌العاده، تحسین برانگیز است.

عنوان Hollow Knight: Silksong، برای بازی‌بازانی که به‌دلایل مشکلات بصری یا سبک روایتش نتوانستند با آن ارتباط بگیرند نیز حرف‌های تازه‌ای دارد. از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به توانایی صحبت کردن هورنت اشاره کرد. به‌جای کاوش بی‌هدف، یک تابلوی اعلانات با کارهای مختلف برای پیگیری وجود خواهد داشت. این موارد می‌توانند شامل چالش‌های جنگی یا مکان‌های مخفی باشند و در کنار خط داستانی اصلی در دسترس هستند. در صورتی که کسی بازی اول را تجربه نکرده باشد، چری‌تیم اطمینان می‌دهد که این بازی‌بازان می‌توانند بدون مشکل به تجربه‌ی بازی بپردازند.

Hollow Knight به دلیل ترکیب سبک‌های مترویدوانیا و سولزلایک بسیار محبوب شده و تلاش تیم توسعه‌دهنده برای خلق اتمسفر خارق‌العاده، تحسین برانگیز است. به‌نظر می‌رسد بسیاری از این خصوصیات مطلوب برای Silksong بازگردند. معمولا دنباله‌ها تغییرات انقلابی‌ نخواهند داشت و سعی می‌کنند اصول بازی اولیه را حفظ کنند. آن‌ها تصمیم گرفتند بازی را در سکوت توسعه بدهند تا به سرنوشت بسیاری از عناوین که تبلیغات بسیاری دارند، دچار نشوند. بارها شاهد بودیم که یک بازی در حال توسعه به دلیل ادعاهای گمراه کننده، پس از انتشار مورد حمله قرار می‌گیرد.

بازی Hollow Knight: Silksong در حال حاضر برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول نینتندو سوییچ در دست ساخت است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید