دنباله‌ی جدید بازی Hollow Knight معرفی شد

۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۲

به تازگی استودیوی تیم چری (Team Cherry) از دنباله‌ی بازیِ مترویدوانیا و موفق خود یعنی عنوان Hollow Knight رونمایی کرده است. سازنده‌ی این بازی ضمن معرفی دنباله‌ی ان تحت عنوان Hollow Knight: Silksong، وب‌سایت و چندین تصویر و ویدئو نیز از آن در دسترس قرار داده است.در این دنباله‌ی جدید، شما به عنوان هورنت (Hornet)، محافظ پرنسس شهر هالونست (Hollownest)، ایفای نقش می‌کنید. هورنت که در هالونست زندگی می‌کرد، دستگیر شده و به سرزمینی دیگر منتقل شده است.

در این دنباله، شاهد دنیایی کاملا متفاوت و هنرمندانه به همراه هیولاها، باس‌فایت‌ها و شخصیت‌های حشره‌ای جدید خواهید بود. به نظر می‌رسد این نسخه‌، نسبت نسخه‌ی پیشین خود که در شهری غمگین و نابود شده اتفاق می‌افتاد، بسیار شادتر و متنوع‌تر باشد. در سایت رسمی بازی، به وجود «شهرهای طلایی»، «دریاچه‌های آتش» و «سرزمین‌های عجیب غمگین» اشاره شده است.

در این دنباله‌ی جدید، هورنت باید با چیزی حدود ۱۵۰ دشمن جدید با استفاده از سلاح‌ها و حرکت‌های آکروباتیک و سریع و خود، مبارزه کند. در اولین تریلر این بازی، موانعی از جمله تیغ چرخان و تعدادی از دشمنان حشره‌ای به نمایش گذاشته شده‌اند.

عرضه‌ی نسخه‌ای جدید، خبری بسیار خوب برای هواداران این بازی است. اولین نسخه‌ی این بازی توانست با قصه‌گویی و فضای گیرای خود، بازی‌بازان را بسیار راضی کند و همچنین نقدهای بسیار خوبی از منتقدان دریافت نماید. انتطار می‌رود این نسخه‌ی جدید، نقشه‌ای بسیار بزرگ‌تر از نسخه‌ی پیشین خود داشته باشد.

بازی Hollow Knight: Silksong، بر روی استیم، سایت Gog، فروشگاه هامبل (Humble Store) و نینتندو سوییچ، در تاریخی که هنوز مشخص نشده است، عرضه خواهد شد. افرادی که از نسخه‌ی اول، از این بازی در سرویس کیک‌استارتر (Kickstarter) حمایت کرده‌اند، نسخه‌ی جدید را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید