گیفت کارت
گیفت کارت

شایعه: اطلاعات و تصاویر هنری جدیدی از بازی Elden Ring فاش شد

۹ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۶

از زمان معرفی عنوان Elden Ring در E3 سال گذشته، هواداران استودیوی محبوب فرام‌سافتور مشتاقانه منتظر دریافت جزئیات جدیدی از این بازی بوده‌اند. در این مدت، اطلاعات کمی مثل حیات وحش پویای بازی فاش شده است، اما هنوز شاهد اطلاعات رسمی نبوده‌ایم. در رویداد E3 2019 از بازی Elden Ring رونمایی شد و در جریان کنفرانس مایکروسافت شاهد تریلری سینماتیک از این اثر بودیم. به نظر می‌رسد با جزئیات فاش شده‌ی جدید، در حال نزدیک شدن به رونمایی کامل از این عنوان هستیم.

لحظاتی پیش یکی از تولیدکنندگان محتوا برای سری سولز اطلاعات و تصاویری را از بازی Elden Ring به اشتراک گذاشته است که مطمئناََ مورد توجه بسیاری از طرفداران این سری قرار خواهد گرفت. ویدیوی منتشر شده از سوی این منبع که Longgi Bangbangtang نام دارد، خیلی سریع حذف شد، اما برخی از مخاطبین ویدیو توانستند دو تصویر هنری را به همراه یک سری اطلاعات ارائه شده ثبت کنند. شما در ادامه، تصاویر هنری منتشر شده را مشاهده می‌کنید.

بازی Elden Ring

یکی از کاربران ردیت با نام KevinD26 توانسته بود ویدیو حذف شده را ببیند و به همین دلیل جزئیاتی را از آن به اشتراک گذاشته است. به مانند سایر منابع، این تولیدکننده‌ی محتوا نیز متذکر شد که Elden Ring شباهت‌های بسیاری به سری Dark Souls دارد اما با نقشه‌ای بسیار وسیع، آب و هوای پویا و چرخه‌ی کامل شب و روز. این منبع داخلی نیز باور دارد توسعه‌ی بازی در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۰ به پایان رسیده است و در حال حاضر مراحل اصلاح و پولیش را طی می‌کند. از طرفی همان‌طور که با دقت در تصاویر بالا می‌توان فهمید، Elden Ring در زمینه‌ی طراحی باس‌ها رویکرد پیچیده‌ای دارد و تاثیرات زیادی را از Bloodborne دریافت کرده است. در ادامه برخی جزئیات منتشر شده از سوی منبع جدید را می‌خوانید.

  • دنیای بازی و هسته‌های اصلی آن بر اساس اساطیر نورس (وایکینگ‌ها) بنا شده است. البته شاهد الهاماتی از اساطیر اسکاتلند (سلتیک) نیز خواهیم بود.
  • گیم‌پلی شباهت زیادی به سری Dark Souls دارد، اما نقشه‌ی بازی بسیار بزرگ‌تر خواهد بود، شامل آب و هوای پویا می‌شود و چرخه‌ی روز و شب نیز وجود خواهد داشت. به عنوان مثال متصور شوید که در هنگام مبارزه با یک باس ناگهان آب و هوا از یک حالت آفتابی به حالتی بارانی با رعد و برق تغییر کند.
  • مدل‌سازی بسیار پیچیده‌تر از بازی‌های قبلی است و دشمنان یک استایل cthulu را به خود گرفته‌اند. همچنین شباهت‌های زیادی به مدل‌های Bloodborne دیده می‌شود.
  • توسعه‌ی بازی در نیمه‌ی اول سال ۲۰۲۰ به پایان رسیده است و در حال حاضر مراحل اصلاح و پولیش را طی می‌کند. منبع مذکور اطمینان دارد که بازی در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. این امکان وجود دارد که پس از سال نوی ژاپنی‌ها شاهد یک تریلر جدید باشیم.

Longqi Bangbangtang در طول این مدت‌ خود را به عنوان یک منبع معتبر به اثبات رسانده است، اما با این وجود، هیچ چیز از سوی تیم فرام‌سافتور تایید نشده و این جزئیات تنها در سطح یک شایعه اعتبار دارند. اگر واقعاََ مراحل توسعه‌ی Elden Ring به پایان رسیده باشد، بنابراین باید به زودی شاهد تریلر گیم‌پلی باشیم.

روز گذشته نیز یک منبع داخلی دیگر به تکمیل مراحل توسعه‌ی بازی Elden Ring اشاره کرده بود. بر اساس صحبت‌های جدید فدریکو فُساتی (Federico Fossetti)، ویراستار وب‌سایت مشهور Everyeye.it، مراحل ساخت بازی Elden Ring ماه‌ها پیش به اتمام رسیده است و در حال حاضر تیم توسعه‌دهنده‌ی اثر، فرام‌سافتور، بازی را پولیش و اصلاح می‌کند.

Elden Ring در زمان رونمایی برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تایید شد و البته در حال حاضر تاریخ عرضه‌ی دقیقی مشخص نیست. با ورود به نسل بعد این احتمال وجود دارد که بازی برای نسل بعد نیز ساخته شود و یا این که به طور کلی یک اثر کاملاََ نسل بعدی باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • اگه این تصاویر واقعی باشن پس باس ها از عناوین قبلی فرام سافتور خیلی مخوف تر طراحی شدن و تقریباً ترکیبی از بلادبورن و دارک سولزن پلتفرم های مقصدش هم احتمالا قراره مثل دارک سولز ۲ باشه و برای هردو نسل منتشر میشه ولی احتمالا تمرکزش روی نسل هشتمه

    0
    0