بازی Ghost of Tsushima در شبکه‌ی توییتر محبوبیت بسیار بالایی دارد

۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶

به تازگی بازی Ghost of Tsushima اثر استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch)، در توییتر (Twitter) بسیار محبوب شده است؛ چرا که بسیاری از بازی‌بازان شروع به اشتراک‌گذاری خاطرات، تصاویر، عقاید و احساسات خود در مورد تجربه‌ی این اثر کرده‌اند.

بازی Ghost of Tsushima از نظر منتقدین، یکی از تحسین برانگیزترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ به شمار می‌آید و برای طرفداران خود به دلیل گیم‌پلی اکشن، ماجراجویی بی‌نظیر، داستان عالی و زیبایی بصری فوق‌العاده، تبدیل به یک اثر فراموش نشدنی و ماندگار شده است. با توجه به این که بازی‌بازان از غوطه‌وری در دنیای این بازی احساس رضایت زیادی دارند، با ارسال پیام‌هایی یاد آن را زنده نگه داشته‌اند و هشتگ GhostofTsushima# را در توییتر به محبوبیت بالایی رسانده‌اند.

به تازگی برخی از طرفداران بازی Ghost of Tsushima دریافتند که به زودی قرار است اموجی معروف شخصیت اصلی این عنوان که در پایان هشتگ GhostofTsushima# ظاهر می‌شد، از دسترس خارج شود. حتی آقای اندرو گلدفرب (Andrew Goldfarb) که در تیم ارتباط با انجمن هواداران بازی Ghost of Tsushima عضو است، در حساب کاربری توییتر خود با این اموجی که “جین کوچک” نام دارد، خداحافظی کرد. همین امر در محبوبیت بیشتر این هشتگ و استفاده‌ی مکرر از آن توسط طرفداران تاثیر زیادی داشت.

همچنین آقای گلدفرب در حساب خود اظهار داشت که طی یک یا دو روز آینده، این شکلک دوست‌داشتنی برای همیشه از توییتر پاک خواهد شد. پس از این بیانیه، طرفداران بازی Ghost of Tsushima با هجومی بی‌سابقه به اشتراک‌گذاری محتویات مختلفی از این اثر با هشتگ و شکلک مربوطه پرداختند.

عنوان تحسین‌شده‌ی Ghost of Tsushima موفق شده است جایزه‌ی بهترین بازی از دیدگاه مخاطبین را در جریان مراسم The Games Awards 2020 و بهترین بازی از دید مجله‌ی فامیتسو (Famitsu) را کسب نماید. این اثر هم‌اکنون بر روی کنسول پلی‌استیشن ۴ و به صورت بهبود یافته بر روی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.

1
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید