تریلری از گیم‌پلی به‌روزرسان بعدی Mount and Blade 2: Bannerlord منتشر شد

۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

استودیوی تیل‌ورلدز اینترتینمنت (TaleWorlds Entertainment) به تازگی تریلری جدید از گیم‌پلی به‌روزرسان بعدی بازی Mount and Blade 2: Bannerlord منتشر کرده است تا علاقه‌مندان بیشتر با محتویات آینده‌ی آن آشنا شوند.

بازی نقش‌آفرینی و استراتژیک Mount and Blade 2: Bannerlord، در مارس سال ۲۰۲۰ میلادی به صورت دسترسی زود هنگام در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت. استودیوی سازنده نیز از همان زمان تمام سعی خود را به کار گرفت تا محتویات و سیستم‌های جدید گیم‌پلی را مطابق بازخورد‌های جامعه‌ی بازی‌بازان فراهم آورد.

اخیرا استودیوی تیل‌ورلدز اینترتینمنت در یک ویدئوی رسمی به نمایش محتویات و گیم‌پلی ششمین به‌روزرسان بازی Mount and Blade 2: Bannerlord پرداخته است که در آن شاهد افزوده شدن دو نوع ماموریت جدید، بهبود کیفیت بخش‌های مختلف و ویژگی منحصر به فرد Rebellion یا همان شورش خواهیم بود.

در سیستم شهرنشینی بازی Mount and Blade 2: Bannerlord، بنا بر دلایل زیادی، شهروندان می‌توانند از عملکرد شما ناراضی شوند. این افراد ممکن است اخیرا از زندان آزاد شده و هنوز حس سرکشی و عصیان داشته باشند، به سبک اداره‌ی شهر اعتراض کنند یا به دلایل فرهنگی سازگاری کافی با زندگی در شهر تحت حکومت شما نداشته باشند. حال با اضافه شدن قابلیت شورش، احتمال دارد گروه بزرگی از شهروندان دست به اعتراضات گسترده بزنند و حتی سلاح جنگی‌ برداشته و یک اعتراض خونین بر علیه شما به راه اندازند. همچنین امکان تشکیل گروه‌های شبه‌ نظامی شورشی مختلفی وجود دارد که هر کدام می‌توانند برای بازی‌بازان چالش‌های مختلفی را ایجاد نمایند.

حال اگر بازی‌بازان به کنترل یا شکست دادن این شبه‌ نظامیان نپردازند، ممکن است این گروه‌های شورشی قدرت بیشتری به دست آورده و به قصد تصرف پایگاه اصلی شهر دست به قیام بزنند. حتی این گروه‌های شورشی می‌توانند بخشی از حکومت شما را تصرف کرده و به نام خود یک قبیله یا طایفه ایجاد نمایند. باز هم اگر بازی‌بازان به سرکوب این افراد نپردازند، ممکن است در ادامه با طایفه‌های دیگر ارتباط صلح‌آمیز ایجاد کرده، در نهایت توسط آن‌ها به رسمیت شناخته شوند و دیپلماسی مجزای خود را در ارتباط با پادشاهی‌های بزرگ نیز آغاز نمایند.

علاوه بر گروه شورشیان، چند ویژگی مهم دیگر نیز به سیستم‌های مختلف گیم‌پلی بازی Mount and Blade 2: Bannerlord افزوده خواهد شد. یکی از این ویژگی‌ها به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد به عنوان رهبر یک جناح یا قبیله، برای افزایش وفاداری و رضایت مردم و سربازان خود به آن‌ها پاداش‌های مختلف مالی اعطا کنند. همچنین امکان فرستادن هدایای مالی به سایر پادشاهی‌ها و قبیله‌ها برای برقراری روابط بهتر یا با هدف دیپلماسی نیز فراهم شده است.

علاوه بر مورد فوق، پیشرفت‌هایی در رابط کاربری ایجاد خواهد شد؛ به عنوان مثال علامت‌ها و نشانه‌های ویژه‌ای به بخش پلاک ساختمان‌های مختلف افزوده خواهد شد تا به بازی‌بازان این امکان را دهند که بدون ورود به جزئیات، از رویدادها و اتفاقات مختلف این مکان‌ها خبردار شوند. همچنین یک سیستم جدید به تنظیمات بازی Mount and Blade 2: Bannerlord افزوده خواهد شد تا مرگ و تولد انسان‌ها را متوقف سازد. از این طریق هم از بین رفتن افراد جامعه متوقف گردد و هم از تولدهای غیر قابل کنترل جلوگیری می‌شود. باید توجه داشت که این انتخاب جالب تنها در ابتدای بازی صورت می‌گیرد و پس از آن قابل تغییر نخواهد بود.

عنوان Mount and Blade 2: Bannerlord هم‌اکنون به صورت دسترسی زود هنگام بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد. شما می‌توانید تریلری از گیم‌پلی به‌روزرسان جدید این اثر را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید