Stranded Deep بازی رایگان امروز فروشگاه اپیک گیمز است

۸ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۴

رویداد ۱۵ روزه‌ی بازی‌های رایگان فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) همچنان ادامه دارد و حالا این شرکت از بازی رایگان امروز خود رونمایی کرده است. Stranded Deep، ساخته‌ی جهان باز ماجراجویی و بقای استودیوی بیم تیم گیمز (Beam Team Games)، امروز به صورت رایگان از طریق فروشگاه اپیک گیمز قابل دریافت خواهد بود.

Stranded Deep بر روی بقا تمرکز دارد و شما را در نقش یک بازمانده‌ی حادثه‌ی سقوط هواپیما قرار می‌دهد که حالا بر روی یک جزیره‌ی کوچک سرگردان شده است. توسعه دهندگان در توصیف حلقه‌ی اصلی گیم‌پلی Stranded Deep از عبارات «جستجو، اکتشاف و بقا» استفاده کرده‌اند. بازی‌بازان در حین تجربه‌ی Stranded Deep با برخی از خطرناک‌ترین و مرگبارترین سناریو‌ها روبه‌رو شده که هر بار به تجربه‌ای متفاوت منجر خواهند شد.

همان‌طور که از یک بازی سبک بقا انتظار می‌رفت، شاهد پیش زمینه‌ی داستانی ساده‌ای هستیم که شما را در نقش یک بازمانده قرار می‌دهد. این گیم‌پلی درگیر کننده‌ی Stranded Deep است که بازی‌بازان را به چالش می‌کشد. جزیره‌ای که شما در آن گرفتار شده‌اید، شامل حیوانات خطرناک و دیگر موانع چالش برانگیز می‌شود. بازی‌بازان نه تنها باید مقدار آب و غذای خود را مدیریت کنند، بلکه باید مدت زمان قرار گرفتن در معرض تابش مستقیم خورشید و همچنین حیوانات و گیاهان سمی را نیز در نظر بگیرند.

در نهایت باید اشاره کنیم که اگرچه Stranded Deep شامل بخش چندنفره‌ی Co-op و Split Screen نیز می‌شود، اما ساخته‌ی بیم تیم گیمز برای ارائه‌ی یک تجربه‌ی بقای تک نفره ساخته شده است و ما نیز پیشنهاد می‌کنیم بازی را به صورت تنهایی انجام دهید. شما می‌توانید بازی Stranded Deep را همین حالا از فروشگاه اپیک گیمز دریافت کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید