گیفت کارت
گیفت کارت

بهترین عناوینی که در تخفیفات Countdown Sale 2020 فروشگاه ایکس‌باکس می‌توانید خریداری کنید

۸ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
تخفیفات Countdown Sale 2020

تخفیفات ویژه‌ی Countdown Sale 2020 فروشگاه ایکس‌باکس، شروع به‌کار کرده و تا ۷۰ درصد تخفیف برای عناوین منتخب کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس ارائه می‌دهد.

تنها چند روز به پایان سال ۲۰۲۰ میلادی بیشتر باقی نمانده است. به مناسبت سال نو میلادی، فروشگاه ایکس‌باکس رویداد Countdown Sale 2020 را برگزار می‌کند. در طی این رویداد سالیانه، برخی از عناوین منتخب تا ۷۰ درصد تخفیف برخوردار خواهند بود. شایان ذکر است که این تخفیفات تا ۱۴ دی ماه ۱۳۹۹ (سوم ژانویه ۲۰۲۱)، ادامه خواهند داشت. چنین رویدادی فرصت مناسبی به بازی‌بازان اهدا می‌کند تا بتوانند عناوین محبوب خودشان را با قیمت‌های مناسبی خریداری کنند.

تخفیفات Countdown Sale

روایت داستانی این بازی که از اساطیر یونایی الهام گرفته شده، دارای چالش‌ها و اشاراتی بسیار عمیق است. تمام این عوامل دست‌به‌دست هم داده‌اند تا بازی Immortals Fenyx Rising یکی از بهترین عناوین نقش‌آفرینی سال ۲۰۲۰ نام بگیرد.

پرچم‌دار Countdown Sale 2020

بازی اصلی که به‌عنوان گل سرسبد تخفیفات Countdown Sale 2020 انتخاب شده، Immortals Fenyx Rising است که به‌تازگی در اوایل ماه جاری منتشر شد. بازی‌بازان کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس، می‌توانند این بازی را با قیمت ۴۰.۱۹ دلار و تخفیف ۳۳ درصدی خریداری کنند.  قیمت اصلی این بازی ۵۹.۹۹ دلار بود. بازی Immortals Fenyx Rising داستان فنیکس (Fenyx)، یک انسان فانی را بیان می‌کند که برای نجات برادر خود به خدایان کمک می‌کند. او برای شکست دادن و دستگیری تایتان فراری، تایفون (Typhon)، در ازای نجات برادرش توسط خدایان، به آن‌ها کمک می‌کند.

این بازی پس از انتشار، به دلیل پتانسیل‌های بسیار بالایی که در زمینه‌ی روایت داستانی، طراحی جهان‌‌باز بسیار زیبا، ارزش تکرار بالا و رازهای فراوانی که برای اکتشاف وجود دارد، مورد استقبال منتقدان قرار گرفت. روایت داستانی این بازی که از اساطیر یونایی الهام گرفته شده، دارای چالش‌ها و اشاراتی بسیار عمیق است. تمام این عوامل دست‌به‌دست هم داده‌اند تا بازی Immortals Fenyx Rising، یکی از بهترین عناوین نقش‌آفرینی سال ۲۰۲۰ نام بگیرد.

نقد و بررسی این بازی توسط وب‌سایت گیمفا را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید.

تخفیفات Countdown Sale 2020

بازی با فروش فیزیکی بالا در بریتانیا به موفقیتش ادامه می‌دهد. براساس گزارش‌ها، میزان فروش عنوان Valhalla در طی هفته‌های منتهی به کریسمس، ۶۶ درصد افزایش داشته است.

وایکینگ‌ها در کریسمس مهمان شما هستند

یکی دیگر از عناوین چشمگیری که هم‌اکنون در فروشگاه ایکس‌باکس تخفیف مناسبی دارد، عنوان  Valhalla است که در حال حاضر با قیمت ۴۴.۹۹ دلار با اعمال ۲۴ درصد تخفیف فروخته می‌شود. قیمت اصلی این بازی ۵۹.۹۹ دلار است. جای تعجب ندارد که عنوان Valhalla، برای شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft)، به موفقیت بزرگی تبدیل شده است. بازی با فروش فیزیکی بالایی که در بریتانیا به‌دست آورده، موفقیت‌هایش را ادامه می‌دهد. براساس گزارش‌ها، عنوان Valhalla در طی هفته‌های منتهی به کریسمس، ۶۶ درصد افزایش فروش داشته است.

نقد و بررسی این عنوان توسط وب‌سایت گیمفا را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید. 

تخفیفات Countdown Sale

بازی‌بازان کنسول ‌ایکس‌باکس سری ایکس، هنوز هم می‌توانند از طریق قابلیت Backward Compatibility، کابوس جیل ولنتاین (Jill Valentine) را در راکون سیتی تجربه کنند.

بازگشت نمسیس

طرفداران بازی‌های ترسناک نیز در Countdown Sale 2020 فراموش نشده‌اند. دوستداران این ژانر می‌توانند خوشحال باشند که فروشگاه ایکس‌باکس، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان Resident Evil 3 را نیز در تخفیفات خود ارائه می‌دهد. این بازی در سال ۲۰۲۰، برای شرکت کپکام (Capcom)، موفقیت تجاری بسیار خوبی را به‌همراه داشت. عنوان Resident Evil 3 با قیمت ۱۹.۷۹ دلار در دسترس مخاطبان قرار دارد. این بازی تخفیفی ۶۷ درصدی دریافت کرده و اختلاف قیمت آن نسبت به نسخه‌ی اصلی بسیار زیاد است. قیمت اولیه‌ی این محصول ۵۹.۹۹ دلار است. اگرچه بازی Resident Evil 3 در اوایل سال جاری برای کنسول ایکس‌باکس وان منتشر شد، اما بازی‌بازان کنسول ‌ایکس‌باکس سری ایکس، هنوز هم می‌توانند از طریق قابلیت Backward Compatibility، کابوس جیل ولنتاین (Jill Valentine) را در راکون سیتی تجربه کنند. علاوه بر خرید عنوان Resident Evil 3، بازی Resident Evil Resistance که یک بازی چند‌نفره‌ی آنلاین است را نیز به‌دست خواهند آورد.

نقد و بررسی این بازی توسط وب‌سایت گیمفا را می‌توانید از اینجا مطالعه کنید.

در کنار این سه عنوانی که بالا از آن‌ها نام بردیم، بازی‌های معروف دیگری نیز در این لیست قرار دارند که تخفیفات مناسبی دریافت کرده‌اند. برخی از مهم‌ترین این عناوین را در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

  • Control Ultimate Edition با قیمت ۱۹.۹۹ دلار
  • Call of Duty: Black Ops Cold War با قیمت ۴۴.۹۹ دلار
  • FIFA 21 David Beckham Edition با قیمت ۲۹.۹۹ دلار
  • NBA 2k 21 با قیمت ۲۹.۹۹ دلار
  • Marvel’s Avengers با قیمت ۲۹.۹۹ دلار
  • Watch Dogs Legion با قیمت ۲۹.۹۹ دلار
  • Red Dead Online با قیمت ۴.۹۹ دلار
  • Mortal Kombat Ultimate با قیمت ۴۱.۹۹ دلار

لیست کامل بازی‌هایی که در Countdown Sale 2020 شامل تحفیف شده‌اند را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید