گیفت کارت
گیفت کارت

مراحل پایانی توسعه‌ی Psychonauts 2 آغاز شده است

۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

بر اساس اطلاعات منتشر شده، روند توسعه‌ی بازی مورد انتظار Psychonauts 2 به مراحل پایانی خود رسیده و در حال حاضر، تیم سازنده بر روی بهینه‌سازی نهایی و رفع مشکلات این عنوان تمرکز کرده است. این یعنی احتمالا در آینده‌ی نزدیک، شاهد مشخص شدن تاریخ انتشار بازی Psychonauts 2 خواهیم بود.

بازی Psychonauts 2 تا به این لحظه راهی طولانی و البته پر پیچ و خم را سپری کرده است. پس از انتشار نسخه‌ی اول بازی در سال ۲۰۰۰، بسیاری از هواداران بی‌صبرانه منتظر معرفی و عرضه‌ی دنباله‌ی این سری بودند. این انتظار در نهایت در سال ۲۰۱۵ و با معرفی بازی Psychonauts 2 توسط استودیوی دابل فاین (Double Fine) به پایان رسید. با این حال، این عنوان که برای عرضه در سال ۲۰۱۸ میلادی معرفی شده بود، در ابتدا تا سال ۲۰۱۹ و مجددا تا سال ۲۰۲۰ میلادی تاخیر خورد و با پایان یافتن سال جاری میلادی، به نظر می‌رسد باید تا سال آینده برای اعلام تاریخ انتشار بازی Psychonauts 2 منتظر بمانیم.

خوشبختانه به نظر می‌رسد دیگر زمان زیادی تا عرضه‌ی بازی Psychonauts 2 باقی نمانده است. در جدیدترین مصاحبه‌ی خود با وب‌سایت خبری IGN، آقای تیم اسکفر (Tim Schafer)، مدیر استودیوی دابل فاین، به این نکته اشاره کرده‌اند که تولید محتوا برای بازی Psychonauts 2 به پایان رسیده و بازی مراحل پایانی توسعه‌ی خود را آغاز کرده است.

به طور حتم، سال ۲۰۲۰ سرعت تولید بازی Psychonauts 2 را افزایش نداد، ولی ما تقریبا همه چیز را به بازی اضافه کرده‌ایم. این موضوع که من می‌توانم بگویم ما کار بر روی تیتراژ پایانی را آغاز کرده‌ایم، به خوبی به شما نشان می‌دهد که در چه مرحله‌ای از روند توسعه‌ی بازی قرار داریم. حداقل برای خود ما، این یعنی به انتهای کار نزدیک شده‌ایم. ما در حال حرکت به سمت بهینه‌سازی و رفع مشکلات محتوای حاضر در بازی هستیم.

مراحل پایانی توسعه‌ی بازی Psychonauts 2 آغاز شده است

با توجه به این‌که استودیوی دابل فایل توسط شرکت مایکروسافت خریداری شده است، بسیاری از هواداران نسبت به برنامه‌های آینده‌ی این استودیو کنجکاو هستند. علاوه بر این، بسیاری از هواداران امیدوارند استودیوی دابل فایل به سراغ احیای برخی از آی‌پی‌های قدیمی‌تر شرکت مایکروسافت برود. با این حال، به نظر می‌رسد مدیر استودیو نظر دیگری در این زمینه دارد.

قطعا فکر کردن به این موضوع بسیار جذاب به نظر می‌رسد، ولی به نظر من این بهترین استفاده از استعداد تیم نخواهد بود؛ چراکه نقطه‌ی قوت ما خلق چیزهای تازه است. برخی از مردم به این فکر افتاده‌اند که ما باید یک نسخه از بازی Banjo-Kazooie را توسعه دهیم. چرا استودیوی دابل فاین باید یک نسخه از این بازی را توسعه دهد؟ آیا شما نام شرکت ریر (Rare) را تا به حال نشنیده‌اید؟ به طور حتم، این موضوع که مردم چنین نظری دارند بسیار جذاب و هیجان‌انگیز است؛ چراکه من نیز این بازی را دوست دارم و این موضوع که مردم زمانی که از بازی‌های رنگارنگ و لذت‌بخش صحبت می‌شود، به استودیوی دابل فاین فکر می‌کنند، بسیار عالی است. با این حال، ما ترجیح می‌دهیم محصولی جدید را خلق کنیم که مردم به همان اندازه از تجربه‌ی آن لذت ببرند.

بازی Psychonauts 2 در تاریخی نامعلوم برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اکس و اس و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید