گیفت کارت
گیفت کارت

دو تریلر تازه از بازی Monster Hunter Rise عرضه شد

۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

شرکت کپ‌کام (Capcom) این روزها پشتیبانی فوق‌العاده‌ای از بازی Monster Hunter Rise دارد و به سرعت در حال انتشار اطلاعات، تصاویر و تریلرهای از آن است تا هواداران را بیشتر از قبل آشنا کند. امروز هم دو ویدئوی دیگر از این عنوان موردانتظار در دسترس قرار گرفت که برای تماشای آن‌ها، در ادامه با ما همراه باشید.

استودیوی کپکام که به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و نشر بازی Monster Hunter Rise را به عهده دارد، امروز دو تریلر کوتاه اما جالب از این اثر را به دست علاقه‌مندان رساند و توضیحاتی هم در این مورد ارائه داد. جالب است بدانید که دیروز هم ویدئوهایی از این بازی منتشر شده بود که به بزرگ‌ترین شمشیر و نحوه‌ی تغییر تبرها اشاره داشت و آن‌ها را می‌توانید از طریق این نشانی مشاهده کنید.

ظاهرا شمشیرها در بازی Monster Hunter Rise قدرتی درون خودشان دارند که از آن‌ها باید در جهت نابود کردن هر چه بهتر و سریع‌تر دشمنانتان بهره ببرید. البته این قدرت ناگهان می‌شود و پس از چند ثانیه، مجددا قادر به استفاده از آن خواهید بود. در نخستین ویدئو نیز به همین موضوع اشاره شده است تا بازی‌بازان بتوانند استراتژی‌های مناسبی را در ذهن خود بسازند. در دومین تریلر نیز به موضوع شکار و نحوه‌ی گیر انداختن حیوانات و هیولاها اشاره شده است. تماشای این تریلر برای افرادی که قصد تجربه‌ی بازی را دارند، ضروری خواهد بود.

طرفداران تا این جا اطلاعات خوبی از سلاح‌های بازی Monster Hunter Rise دارند؛ چرا که ویدئوهای مربوط به آن‌ها را تماشا کرده‌اند. حال کپکام قصد دارد که اطلاعات بازی‌بازان را کامل‌تر کند و برای روزهای پیش رو نیز برنامه‌هایی دارد. این عنوان قرار است در تاریخ 6 فروردین 1400 (26 مارس 2021 میلادی) به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. ضمنا دموی آن هم از اوایل سال آینده یعنی ماه ژانویه عرضه خواهد شد. در این دمو قادر هستید که به بخش‌هایی از نسخه‌ی اصلی دسترسی داشته باشید تا در نهایت تصمیم‌ بهتری در خصوص خرید آن بگیرید.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های مختلفی از سری Monster Hunter عرضه شده است که اکثر آن‌ها هم به محبوبیت بالایی نزد بازی‌بازان رسیده‌اند. حال در جدیدترین نسخه شاهد ویژگی‌های تازه و نوآورانه‌ای هستیم و پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که استقبال بی‌نظیری هم از آن به عمل بیاید.

در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Monster Hunter Rise، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید دو ویدئوی گفته شده را تماشا و دانلود کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید