دو تریلر جدید از بازی Monster Hunter Rise منتشر شد

۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

شرکت کپکام (Capcom) که این روزها اطلاعات زیادی را از بازی Monster Hunter Rise در دسترس قرار می‌دهد، امروز هم دست به کار شد و دو تریلر تازه از آن را عرضه کرد. در ادامه می‌توانید شاهد جزئیات بیشتر به همراه این ویدئوها باشید.

همان‌طور که در جریان هستید، تا به حال نسخه‌های زیادی از سری Monster Hunter منتشر شده است و جدیدترین آن را هم باید Monster Hunter Rise به حساب آورد. این عنوان قرار است در تاریخ 6 فروردین 1400 (26 مارس 2021 میلادی) به صورت انحصاری بر روی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گیرد. تا عرضه‌ی این بازی زمان زیادی مانده است و در همین راستا، تیم سازنده قصد دارد تا بازی‌بازان را بیش از پیش با حال و هوای آن آشنا کند. چند روز قبل هم دو تریلر از این اثر منتشر شد که برای تماشای آن‌ها می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.

حال امروز دو ویدئوی دیگر از بازی Monster Hunter Rise منتشر شده است. در یکی از این تریلرها می‌توانید با ظاهر و ویژگی‌های یکی از بهترین شمشیرهای بازی آشنا شوید؛ چرا که مبارزه با آن اهمیت فراوانی دارد. با این شمشیر، قدرت زیادی خواهید داشت، اما فراموش نکنید که از سرعتتان کاسته خواهد شد. در دیگر ویدئو، نحوه‌ی تغییر تبرها و یا ارتقای آن‌ها به خوبی نمایش داده شده است. بنابراین در صورتی که قصد تجربه‌ی بازی فوق را دارید، این ویدئوها را از دست ندهید.

گفته می‌شود که نسخه‌ی دموی بازی Monster Hunter Rise قرار است در ماه ژانویه‌ی سال آینده به دست بازی‌بازان برسد. به وسیله‌ی این دمو، به برخی از بخش‌های بازی دسترسی خواهید داشت تا در کل تصمیم‌گیری بهتری برای خرید نسخه‌ی اصلی داشته باشید. در پایان می‌توانید دو تریلر جدید این اثر را تماشا و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

دریافت ویدئو با کیفیت 480P
دریافت ویدئو با کیفیت 720P
دریافت ویدئو با کیفیت 1080P

1
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید