از زمان عرضه‌ Halo: The Master Chief Collection بر روی رایانه‌های شخصی هزاران بازی‌باز جدید به این سری جذب شدند

۱ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰
Halo The Master Chief Collection

در طول یک سال گذشته، شرکت مایکروسافت و استودیوی 343 اینداستریز (343Industries) نسخه‌های اول تا چهارم سری Halo را به همراه بازی Halo: Reach در قالب مجموعه‌ی Halo: The Master Chief Collection برای رایانه‌های شخصی منتشر کرده‌اند. طبق اطلاعات جدید منتشر شده، از زمان عرضه‌ی این بازی‌ها بر روی پلتفرم مذکور، هزاران بازی‌باز جدید به این سری جذب شده‌اند.

به گفته‌ی خانم بانی راس (Bonnie Ross)، رئیس استودیوی 343 اینداستریز، در طی یک سال گذشته و از زمان عرضه‌ی Halo: The Master Chief Collection بر روی رایانه‌های شخصی، تعداد بازی‌بازان این فرنچایز افزایش چشمگیری داشته است. به بیان دیگر، از زمان عرضه‌ی بازی Halo 3 در سال 2007، بیشترین تعداد بازی‌بازان جدید در طول 12 ماه گذشته به این مجموعه اضافه شده‌اند.

خانم راس با انتشار پستی در وب‌سایت Halo Waypoint، در این خصوص اظهار داشت:

ما در طول 12 ماه گذشته، 5 بازی از مجموعه‌ی Halo: The Master Chief Collection را برای رایانه‌های شخصی منتشر کردیم که این امر موجب شد تا بیشترین تعداد بازی‌بازان جدید از زمان عرضه‌ی Halo 3 در سال 2007، به این فرنچایز اضافه شوند. علاوه بر این، تیم سازنده تلاش زیادی را به منظور انتشار نسخه‌های بهینه شده برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس، به همراه دیگر ویژگی‌های درخواستی طرفداران انجام داده است. در سال آینده نیز محتوای جدیدی برای Halo: The Master Chief Collection عرضه خواهد شد.

بسیاری از طرفداران امیدوار هستند که بازی Halo 5 نیز برای رایانه‌های شخصی عرضه شود. اما به نظر می‌رسد استودیوی 343 اینداستریز در حال حاضر برنامه‌ای برای انتشار این بازی بر روی پلتفرم مذکور ندارد.

طبق اعلام 343 اینداستریز، در سال آینده‌ی میلادی قرار است اخبار و اطلاعات جدیدی از بازی Halo Infinite منتشر شود. این بازی در پاییز سال 2021 برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید