ورزش روزانه | نقدها و نمرات بازی Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise

۱۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

بازی Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise بالاخره چند روز قبل برروی کنسول نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفت و تا این جا هم نظرات متفاوتی در خصوص آن عرضه شده است. در همین زمینه، نقدها و نمرات این بازی امروز تکمیل شد که در ادامه مروری بر آن‌ها خواهیم داشت.

در سال‌های اخیر بازی‌های ورزشی نقش موثری در سرگرم کردن بازی‌بازان داشته‌اند و هرگز این قضیه را نباید نادیده گرفت. جدا از عرضه‌ی سری بازی‌های موفقی همچون PES، FIF و NBA، آثار کوچک و قابل توجه دیگری هم هستند که تجربه‌ی آن‌ها خالی از لطف نخواهد بود. حال Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise را باید یکی از همین عناوین به حساب آورد که در آن باید شخصیت دلخواه خود را به وجود آورده و حالت‌های متنوعی را برای انجام تمرینات مربوط به ورزش بوکس آغاز کنید. شما در این عنوان قوانین مربوط به این رشته‌ی ورزشی را به خوبی می‌آموزید و آن‌ها را با کاراکتر خود تمرین می‌کنید. موسیقی در این بازی اهمیت فراوانی دارد و تیم سازنده نیز به خوبی به این موضوع پرداخته است. در جریان بازی می‌توانید به آهنگ‌های گوناگونی گوش کرده و با توجه به ریتمی که دارند، تمرینات خود را انجام دهید. بنابراین در صورتی که از علاقه‌مندان به این سبک‌ هستید و یک کنسول نینتندو سوییچ دارید، Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise را به هیچ وجه از دست ندهید.

می‌توان گفت که بازی Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise تا حد زیادی از نسخه‌ی اول خود بهتر شده است و محتویات بیشتری هم در آن یافت می‌شود. شخصی‌سازی یکی دیگر از بخش‌های خوب این عنوان است که در آن علاوه‌بر تغییر ظاهر کاراکتر، قادر هستید تا مهارت‌هایش را هم ارتقا دهید. سطوح دشواری مختلفی هم در این بازی وجود دارد که انتخاب هر یک از آن‌ها به توانایی‌های شما بستگی دارد. در حالت آنلاین آن هم می‌توانید با سایر بازی‌بازان تمرین داشته و لذت ببرید. به نقل از سازندگان، Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise عنوانی است که علاوه بر سرگرم کردن، چیزهای زیادی را هم به ما یاد می‌دهد.

بد نیست بدانید که شرکت نینتندو به صورت همزمان وظیفه‌ی تولید و عرضه‌ی بازی Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise را به عهده داشته است. ضمنا همان‌طور که گفته شد، بخش آنلاینی هم در این اثر دیده می‌شود که تجربه‌ی آن با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از سایر نقاط جهان امکان پذیر خواهد بود. حال امروز منتقدان مشهور دنیای بازی‌های ویدئویی نقدها و نمرات خودشان را در خصوص بازی فوق نیز در دسترس قرار داده‌اند که در ادامه نگاهی به آن‌ها خواهیم داشت.

Meristation 7.5/10

Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise به ما کمک می‌کند که علاوه بر داشتن لحظات بامزه و جذاب، نکات زیادی را هم از تمرینات یاد بگیریم. بخش شخصی‌سازی این عنوان یکی از ویژگی‌هایی است که در مقایسه با نسخه‌ی قبلی به بازی اضافه شده است و گزینه‌های خوبی هم در خود دارد. تنها کافی است که با یکی از شخصیت‌های این عنوان همراه شده و جلسات را یکی پس از دیگری طی کنید. بنابراین دوست داران عناوین ورزشی نباید این اثر را از دست بدهند.

The Games Machine 7.5/10

Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise عنوانی جذاب است که آن را باید ترکیبی از آثاری همچون WiiFt و Just Dance به حساب آورد. اگر چه کنار هم قرار دادن این دو ممکن است کمی عجب باشد، اما این ایده از سوی تیم سازنده به خوبی جواب داده است. تجربه‌ی این عنوان انگیزه‌ی زیادی به بازی‌بازان می‌دهد تا آن‌ها هم بتوانند همان حرکات را در خانه اجرا کنند. توصیه‌ی ما این است که Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise را حداقل برای یک بار تجربه نمایید.

IGN ITALIA 7.5/10

Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise بازی بامزه‌ای است که به شما کمک می‌کند تا در خانه ورزش کرده و بدن سالمی داشته باشید. محتویات متنوع و هیجان انگیزیی در این عنوان به چشم می‌خورد و از موسیقی‌های دلچسب آن هم نباید به سادگی عبور کرد.

jeuxvideo.com 7.5/10

ایده‌ی ساخت Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise از سوی تیم سازنده‌اش به خوبی پیاده‌سازی شده است و بابت این قضیه بسیار خوشحال هستیم. این بازی به شما کمک می‌کند که سرگرم شوید، ورزش کنید و لحظات لذت‌بخشی را به ارمغان آورید. پس اگر تمایل دارید تا بدن قدرتمندی داشته باشید، بازی فوق انتخاب ایده‌آلی برای شما خواهد بود.

V VOOKS 7/10

برخی از محتویات بازی Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise با نسخه‌ی اول مشابه هستند، اما در مجموع باید آن را بهتر و دوست داشتنی‌تر به حساب آورد. موسیقی‌ها نیز با شنیدنی‌تر شده‌اند تا لذت تجربه‌ی آن دوچندان شود. اگر از علاقه‌مندان به این سری هستید، به سراغ نسخه‌ی دوم بروید. در غیر این صورت، پیشنهاد ما این است که ابتدا اطلاعات خوبی از آن کسب کنید تا پس از دریافت آن پشیمان نشوید. تیم سازنده سعی داشته است تا از عناوین مختلفی برای ساخت این بازی الگو بگیرد که تا حد زیادی هم به موفقیت دست پیدا کرده است.

Nintenderos 7/10

شاید Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise نسبت به عناوین هم سبک خود محتویات زیادی نداشته باشد، اما باز هم می‌توان چیزهای درخشان و جذابی در آن پیدا کرد. به وسیله‌ی این عنوان و حالت‌هایی که دارد، می‌توانید ساعت‌ها سرگرم شده و به ورزش و اهداف بزرگی در این خصوص برسید.

VANDAL 7/10

متاسفانه در نسخه‌ی دوم این سری یعنی Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise شاهد تغییرات آن چنانی نیستیم و انتظاراتمان بیش از این‌ها بود. هر چند این عنوان باز هم انتخاب جذابی برای شروع تمرینات و رسیدن به فرم ایده‌آل خواهد بود.

gameblog.fr 7/10

شخصی‌سازی یکی از بخش‌های تاثیرگذاری و جذاب در Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise است که نبود آن در نسخه‌ی اول کاملا حس می‌شد. ای کاش حالت‌های بیشتری هم به منوی این عنوان اضافه می‌شد تا با یک شاهکار سر و کار داشتیم. هر چند Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise باز هم انتخاب جذابی برای برخی از افراد است.

SpazioGames 6.3/10

تمرینات موجود در بخش‌های مختلف بازی Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise بسیار خوب و موثر هستند و واضح است که تیم سازنده تمرکز زیادی را صرف ساخت‌ آن‌ها کرده است. در هر بخش پس از انجام ماموریت‌ها، امتیازاتی را دریافت می‌کنید که می‌توانید مقایسه‌ای بین تمرینات هر روز داشته باشید.

۳Duuegos 6/10

شاید بازی Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise برای دوست داران آثار ورزشی انتخاب بدی نباشد. تمرینات این نسخه تا حد زیادی خوب هستند، اما بازی‌بازان ممکن است از ادامه دادن آن پشیمان شوند. آثار بهتری همچون Ring Fit Adventure برروی کنسول نینتندو سوییچ وجود دارند که می‌توانید از تجربه‌ی آن‌ها لذت ببرید.

nintendolife 6/10

علاقه‌مندان به بازی Fitness Boxing می‌توانند لحظات هیجان انگیز و جذابی را در دومین نسخه تجربه نمایند. شاید هدایت کاراکتر در وهله‌ی اول دشوار باشد، اما تیم سازنده با ارائه‌ی بخش آموزشی به بازی‌بازان کمک کرده است. موسیقی‌ها می‌توانست تنوع بیشتری داشته باشد، اما تعداد آن‌ها چندان چشمگیر نیست.

Hobby Consolas 5/10

انجام تمرینات بازی Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise توسط کاراکترها گاهی با مشکلات عجیبی مواجه می‌شود که بسیار آزار دهنده هستند. امیدوار هستیم که تیم سازنده فورا نسبت به رفع ایرادات اقدام نماید تا بلکه اثر بهتری را شاهد باشیم. نظر ما این است که موسیقی‌های نسخه‌ی اول بهتر از این نسخه هستند.

همچنین دیگر منتقدان نظیر multiplayer.it به این بازی نمره‌ی ۶ از ۱۰ داده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید